Blog IT, Blog Marketing

Nowa funkcja w ofertach pracy

Nowa funkcja w ofertach pracy News!

TeamQuest 28.04.2015 r.

Wprowadziliśmy udogodnienia dla wszystkich kandydatów korzystających z naszej wyszukiwarki ofert pracy. Wyszukiwanie opiera się od teraz na tagach, konkretne tagi mogą odpowiadać stanowisku, np.: programista czy administrator, mogą dotyczyć technologii, np.: python, java oraz określać wymagane doświadczenie, np.: senior, junior. Przy wpisywaniu fraz do wyszukiwania mamy do dyspozycji podpowiedzi, które pomogą dopasować zapytanie do oczekiwań. Poprawione zostało również sortowanie ogłoszeń przy wyszukiwaniu, teraz ogłoszenia, które są najtrafniejsze będą najwyżej.

Najnowsze oferty pracy:

Polecane wpisy na blogu IT:

Szukasz pracownika IT?

Dostarczymy Ci najlepszych specjalistów z branży IT. Wyślij zapytanie

Wyrażam zgodę TeamQuest Sp. z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych TeamQuest, w tym na kontaktowanie się ze mną w formie połączenia telefonicznego lub środkami elektronicznymi.
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest TeamQuest Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-814), ul. Miedziana 3a/21, zwana dalej „Administratorem".
Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez nas Twoich danych, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych (IOD). Do Twojej dyspozycji jest pod adresem e-mail: office@teamquest.pl.
W jakim celu i na jakiej podstawie będziemy wykorzystywać Twoje dane? Dowiedz się więcej