Blog IT, Blog Marketing

Nowa funkcja w ofertach pracy

Nowa funkcja w ofertach pracy News!

TeamQuest 28.04.2015 r.

Wprowadziliśmy udogodnienia dla wszystkich kandydatów korzystających z naszej wyszukiwarki ofert pracy. Wyszukiwanie opiera się od teraz na tagach, konkretne tagi mogą odpowiadać stanowisku, np.: programista czy administrator, mogą dotyczyć technologii, np.: python, java oraz określać wymagane doświadczenie, np.: senior, junior. Przy wpisywaniu fraz do wyszukiwania mamy do dyspozycji podpowiedzi, które pomogą dopasować zapytanie do oczekiwań. Poprawione zostało również sortowanie ogłoszeń przy wyszukiwaniu, teraz ogłoszenia, które są najtrafniejsze będą najwyżej.

UX/UI Designer 11300 - 16600 PLN

Praca zdalna
Aplikuj

QA Manager

Warszawa
Aplikuj

Software Engineer .Net 23000 - 27000 PLN

Praca zdalna
Aplikuj

Specjalista ds. Sprzedaży

Gdańsk
Aplikuj

React Native Developer 18000 - 20000 PLN

Praca zdalna
Aplikuj

Najnowsze oferty pracy:

Polecane wpisy na blogu IT:

Szukasz pracownika IT?

Dostarczymy Ci najlepszych specjalistów z branży IT. Wyślij zapytanie

Wyrażam zgodę TeamQuest Sp. z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych TeamQuest, w tym na kontaktowanie się ze mną w formie połączenia telefonicznego lub środkami elektronicznymi.
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest TeamQuest Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-814), ul. Miedziana 3a/21, zwana dalej „Administratorem".
Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez nas Twoich danych, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych (IOD). Do Twojej dyspozycji jest pod adresem e-mail: office@teamquest.pl.
W jakim celu i na jakiej podstawie będziemy wykorzystywać Twoje dane? Dowiedz się więcej