Rekrutacja IT

TeamQuest Sp. z o.o.

Jesteśmy ekspertami w trudnych rekrutacjach specjalistów IT.

Dostarczymy Ci najlepszych specjalistów z branży IT. Wyślij zapytanie

Napisz, prześlemy ofertę

Pozostajemy do dyspozycji 24/7 - odpowiemy na każde pytanie!

Nasi wybrani Klienci

Aktualne oferty pracy dla specjalistów IT!

Przeglądaj

Dlaczego warto nas wybrać

Szybkość działania

Start procesu rekrutacyjnego następuje natychmiast. Kandydaci "na wczoraj" to wręcz nasze motto. Dla każdego klienta przypisany jest zespół realizacyjny na czele z konsultantem wiodącym, który przez cały czas trwania procesu pozostaje w bezpośrednim kontakcie z klientem.

Znajomość branży i realiów rynku

Wieloletnie doświadczenie w rekrutacji it, ekspercka wiedza oraz zwyczajna pasja do swojej pracy pozwalają naszym konsultantom w sposób naturalny i swobodny omówić z Kandydatem ofertę Klienta w dogodnym dla niego czasie. Działamy w imieniu Klienta, jednak nigdy nie zapominamy, że rekrutacja it to rynek głównie Kandydata. Doradzamy naszym Klientom jak odpowiednio przygotować ofertę by zaciekawiła oraz trafiła do właściwego Kandydata.

Jasne zasady

Nasz Klient zawsze płaci tylko za zrealizowany proces rekrutacyjny. Nie wymagamy zaliczek ani wyłączności w projekcie. Pracujemy na success fee. Dostarczamy Klientowi pełnej wiedzy na temat Kandydatów uczestniczących w projekcie w postaci raportów. Jeśli jednak Klient ma życzenie zakończyć proces w trakcie jego trwania, szanujemy jego decyzję i pozostajemy w gotowości do kolejnych wyzwań.

Dobre imię Klienta

Employer branding jest naszym naturalnym codziennym działaniem. Zawsze i na każdym etapie procesu rekrutacyjnego nie zapominamy o tym jak ważne jest odpowiednie zadbanie o interesy naszego Klienta jednocześnie nie zapominając o potrzebach i komforcie Kandydata podczas rekrutacji. Mamy pełną świadomość tego, że w pewien sposób tworzymy zewnętrzny wizerunek naszego Klienta w bardzo wymagającej branży it, dlatego też nasz zespół tworzą ludzie o eksperckich kompetencjach i wysokiej kulturze osobistej.

Dogodne warunki współpracy

Zawsze dostosowujemy ofertę do potrzeb i możliwości klienta, doradzamy a nie narzucamy. Usługi jakie świadczymy to nie łatwy "kawałek chleba" jednak wiemy, że nie daje nam to przywileju dyktowania warunków współpracy. Naszym Klientom proponujemy rozsądną cenę za naszą pracę o czym świadczy wieloletnia współpraca z wieloma firmami i powracający klienci.