Twoja firma potrzebuje nowej energii? Twój projekt IT nowego specjalisty?

Dobrze trafiłeś – TeamQuest jest dla Ciebie!

Nie musisz siedzieć po godzinach i nie spać po nocach, zastanawiając się, gdzie znaleźć programistów! My mamy już tą wiedzę! Skontaktuj się z nami, a zaczniemy działać dla Ciebie!

Każda branża ma swoją specyfikę – pracując z projektami IT nie koniecznie musisz znać się na HR-ze. Nie ma też co liczyć na to, że dobrego pracownika IT znajdziesz przez przypadek, albo intuicyjnie. Takie poszukiwania mają swoje zasady, a my je znamy. Zatrudniamy specjalistów IT, marketingu on-line i kadry zarządzającej od ponad dekady. Mamy wiedzę, kompetentnych pracowników i doświadczenie, które mogą oszczędzić twój czas, nerwy i oczywiście pieniądze.

Rekrutujemy w IT

TeamQuest nie jest dla każdego. Nie stawiamy sobie za cel opanowanie całego rynku pracy. Wiemy, że każda branża ma swoją specyfikę i inaczej szuka się pracowników do każdego przedsięwzięcia. Postanowiliśmy skoncentrować i wyspecjalizować się w IT. Branży trudnej, bo od jej powstania, borykającej się ze zbyt małą liczbą specjalistów. Wprawdzie kolejne projekty powiększają ich grono i co roku dostarczają ich uczelnie, ale przy szybkim rozwoju IT to wciąż niewystarczająca ilość. Pracowników na rynku jest mało i są oni w cenie. A znalezienie konkretnego eksperta, to trudna praca, wymagająca kontaktów i znajomości na rynku. My mamy je wszystkie.

Wiemy, gdzie szukać

Od początku istnienia TeamQuest budujemy naszą bazę – obecnie prawdopodobnie największą na rynku – dziś mamy w niej blisko 50 000 kandydatów do pracy. Wśród tych osób znajdziemy kogoś, kto sprawi, że twój projekt ruszy do przodu, a dzięki niemu twoja firma rozwinie swój potencjał.

Wiemy, gdzie szukać

Umów się na spotkanie z TeamQuest. Wspólnie ustalimy, jakie są twoje potrzeby, kogo poszukujesz. Przedstawimy Ci nasz plan działania i znajdziemy pracowników dla ciebie.

  +48 22 435 23 85

Referencje - klienci o nas

TeamQuest Sp. z o.o. provides us with services in the field of obtaining employees of IT. Looking for new specialists, we decide to cooperate with this company. In the last recruitment process, Teamquest employees helped us in employing a person for FullStack Developer (Node.JS + JavaScript). We are satisfied with the choice of TeamQuest to this task. The recruitment process has carried out efficiently and using proven methods and tools. A TeamQuest based on a conducted interview with a representative of our company correctly read the requirements and met the expectations of the board. We recommend TeamQuest specialists to all companies who care about efficient, quickly and stress-free recruitment of employees. The experience of this group of professionals allows us to determine that this is a recommendable command.
Ideamotive Sp. z o.o.
Nadjia - Talent Manager
 
TeamQuest is a createIT’s partner that provides IT recruitment services. So far, our cooperation has been flawless. Thanks to TeamQuest we have managed to successfully close recruitment processes for many positions, including Backend Symfony Developer as well as a warranty process for the same role. The warranty process was conducted properly, and the hired candidate met our expectations. High response rate and solicitude in screening candidates meeting our expectations are the things that makes the company stand out. We can highly recommend TeamQuest as a reliable and solid partner in business. We wish our cooperation will be continued.
CreateIT S.C.
Julita - Head of QA and Processes
 

We are very satisfied with TeamQuest services –the company provided us a complex support in highly technical recruitment. Finding a good employee these days it’s not an easy task. We have learnt this whilst expanding our team. TeamQuest supported us in the selection of the finest candidates available on the market, they understood our needs perfectly and provided us with a variety of candidates to choose from.

The whole process was conducted with maintaing the highest standards and with use of innovative recruitment tools. The verification of candidates was very accurate which significantly shortened the recruitment process.

We are very impressed by TeamQuest’s professionalism. Their employees proved to be qualified and specialized with not only an extensive knowledge but also high soft skills.

Certainly we will use TeamQuest services in the future. We can highly recommend this company as a great business partner.

NES Corp
Vivian - HR Manager Europe & MENAI
 
Firma TeamQuest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością świadczy dla CreateIT S.C. usługi z zakresu rekrutacji pracowników. Nasza dotychczasowa współpraca przebiega w sposób wzorowy. Dzięki TeamQuest udało nam się w bardzo krótkim czasie zrealizować procesy rekrutacyjne dotyczące specjalistów IT. Wysoka responsywność i dbałość o spełnienie wszelkich postanowionych przez nas kryteriów, szczególnie dotyczących kompetencji poszukiwanych specjalistów, to cechy wyróżniające specjalistów TeamQuest. Polecamy firmę TeamQuest jako solidnego i kompetentnego partnera w biznesie. Jednocześnie mamy nadzieję na kontynuację naszej owocnej współpracy.
CreateIT S.C.
 
GoldenSubmarine powstała w marcu 2008 roku w wyniku fuzji dwóch uznanych na rynku agencji interaktywnych: poznańskiej agencji Conecto i warszawskiej isens. Połączenie działających na rynku od ponad 7 lat firm, dało nowo powstałej agencji ogromne możliwości. Od tego czasu 1409 zrealizowanych projektów, oraz klienci tacy jak: Volkswagen, Media Markt, Kotlin, Warta, Saturn, sprawili, iż staliśmy się znaczącym na rynku usługodawcą w dziedzinie e-marketingu. Powierzając firmie TeamQuest poszukiwanie kluczowego dla funkcjonowania agencji stanowiska, było gestem zaufania i wyrazem świadomości o kompetencji i skuteczności zespołu TeamQuest. To odpowiedzialne zadanie było wyzwaniem, po którym TeamQuest zdobył nasze trwałe zaufanie. Rekomendując agencję doradztwa personalnego, wraz z kulturą biznesu jakiej przestrzegają i zasadom wedle których firma funkcjonuje, TeamQuest stawiamy w pierwszym rzędzie polecanych przez nas partnerów wspierających rozwój biznesu.
GoldenSubmarine
 
Legend Group jest polską agencją reklamową, działającą w ramach międzynarodowej sieci Worldwide Partners Inc. Jesteśmy cenioną i uznaną przez klientów agencją, współpracującą między innymi z markami: Winiary, Gerber, Herbapol, Toyota Bank. Nasz wysiłek został w roku 2009 nagrodzony przez Komitet EFFIE – złotą statuetką EFFIE Awards, za długoterminową kampanię Winiary „Pomysł Na…”, oraz nominacją do Euro EFFIE Awards w 2010r. Wraz z rozwojem Agencji wzrosły potrzeby rekrutacyjne dotyczące specjalistów z branży reklamowej. W 2010 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą TeamQuest, której powierzyliśmy zadania związane z rekrutacją nowych pracowników do działu kreacji, strategii, interactive oraz obsługi Klienta. Nasza współpraca trwa do dziś. Dzięki skutecznym, merytorycznym i dopasowanym procesom rekrutacji poszerzyliśmy nasz zespół agencyjny o ludzi, którzy zarówno swoimi kompetencjami jak i charakterem, doskonale uzupełniają skład Legend Group. Rekomendujemy powierzenie firmie TeamQuest zadań związanych z rekrutacją, mamy pozytywne doświadczenia z dotychczasowej współpracy i wystawiamy referencje zespołowi TeamQuest.
Legend Group
 

Niniejszym pragnę wyrazić zadowolenie z dotychczasowej współpracy z Panem Kamilem Pacukiem , który w ramach reprezentacji firmy TeamQuest Sp. z o.o. prowadzi dla nas rekrutacje na stanowiska specjalistyczne IT.

Współpraca przebiega sprawnie i profesjonalnie, spełniając nasze oczekiwania.

Pan Kamil cechuje się dużym zaangażowaniem oraz inicjatywą. Prezentuje bardzo dobre przygotowanie i wykazuje się jako ekspert w swojej dziedzinie.

Z pełnym przekonaniem mogę zarekomendować firmę TeamQuest jako godnego zaufania solidnego Partnera oferującego usługi na wysokim poziomie.

Tivix Europe sp. z o.o.
Katarzyna - Kierownik Administracyjny
 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy TeamQuest Sp z o.o., która świadczyła dla nas usługi z zakresu pozyskiwania pracowników z branży IT.

Znaleźć wykwalifikowanego pracownika to niełatwa sprawa. Przekonaliśmy się o tym, rozbudowując nasz zespół. W doborze specjalistów pomogli nam rekruterzy TeamQuest, którzy w punkt ocenili nasze potrzeby.

Cały proces rekrutacji odbył się z zachowaniem najwyższych standardów i wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi rekrutacyjnych. Na rozmowy kwalifikacyjne do siedziby naszej firmy zostali zaproszeni tylko najlepsi z kandydatów, co w znaczący sposób skróciło cały proces.

Jesteśmy pod wrażeniem fachowości zespołu TeamQuest. Ich pracownicy wykazali się wysokimi kompetencjami zawodowymi i kulturą osobistą.

Z pewnością jeszcze wielokrotnie skorzystamy z usług tej firmy. Z pełną odpowiedzialnością polecamy TeamQuest, jako specjalistów od pozyskiwania fachowców.

ONEMOREGAME.STUDIO Sp. z o.o.
Karolina
 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy TeamQuest Sp z o.o., która świadczyła dla nas usługi z zakresu pozyskiwania pracowników z branży IT.

Znaleźć wykwalifikowanego pracownika to niełatwa sprawa. Przekonaliśmy się o tym, rozbudowując nasz zespół. W doborze specjalistów pomogli nam rekruterzy TeamQuest, którzy w punkt ocenili nasze potrzeby.

Cały proces rekrutacji odbył się z zachowaniem najwyższych standardów i wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi rekrutacyjnych. Na rozmowy kwalifikacyjne do siedziby naszej firmy zostali zaproszeni tylko najlepsi z kandydatów, co w znaczący sposób skróciło cały proces.

Jesteśmy pod wrażeniem fachowości zespołu TeamQuest. Ich pracownicy wykazali się wysokimi kompetencjami zawodowymi i kulturą osobistą.

Z pewnością jeszcze wielokrotnie skorzystamy z usług tej firmy. Z pełną odpowiedzialnością polecamy TeamQuest, jako specjalistów od pozyskiwania fachowców.

Benefit Systems S.A.
Ewa - Kierownik ds. rekrutacji
 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy TeamQuest Sp z o.o., która świadczyła dla nas usługi z zakresu pozyskiwania pracownika na stanowisko Samodzielnego Account Managera.

Znaleźć wykwalifikowanego pracownika to niełatwa sprawa. Przekonaliśmy się o tym, rozbudowując nasz zespół. W doborze specjalistów pomogli nam rekruterzy TeamQuest, którzy w punkt ocenili nasze potrzeby.

Cały proces rekrutacji odbył się z zachowaniem najwyższych standardów i wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi rekrutacyjnych. Na rozmowy kwalifikacyjne do siedziby naszej firmy zostali zaproszeni tylko najlepsi z kandydatów, co w znaczący sposób skróciło cały proces.

Jesteśmy pod wrażeniem fachowości zespołu TeamQuest. Ich pracownicy wykazali się wysokimi kompetencjami zawodowymi i kulturą osobistą.

Z pewnością jeszcze wielokrotnie skorzystamy z usług tej firmy. Z pełną odpowiedzialnością polecamy TeamQuest, jako specjalistów od pozyskiwania fachowców.

„Trecom Kraków Spółka Akcyjna” Sp. k.
Jacek - Dyr. ds. Handlowych
 

W imieniu Fundacji ClientEarth Prawnicy dla Ziemi chciałabym podziękować firmieTeamQuest Sp z o.o., która świadczyła dla nas usługi z zakresu pozyskiwania pracowników.

Cały proces rekrutacji odbył się z zachowaniem najwyższych standardów na każdym etapie. Mogliśmy również liczyć na wsparcie organizacyjne, co w znaczący sposób zmniejszyło ilość zadań po naszej stronie.

Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu zespołu TeamQuest, który wykazał się wysokimi kompetencjami zawodowymi i kulturą osobistą.

Z pewnością chętnie ponownie skorzystamy z usług tej firmy. Z pełną odpowiedzialnością polecamy TeamQuest jako specjalistów od pozyskiwania wykwalifikowanych pracowników.

ClientEarth
Karolina - HR Advisor
 

Firma TeamQuest Sp. z o.o. świadczy dla MakoLab S.A. usługi z zakresu rekrutacji pracowników IT. Nasza dotychczasowa współpraca przebiega bez zarzutu.

Dzięki TeamQuest udało nam się w bardzo krótkim czasie zrealizować procesy rekrutacyjne dotyczące specjalisty na stanowisko Regular .NET Developer. Wysoka responsywność i dbałość o spełnienie wszelkich postanowionych przez nas wymagań, szczególnie dotyczących kompetencji poszukiwanych specjalistów, to cechy wyróżniające pracowników firmy TeamQuest.

Polecamy firmę TeamQuest jako solidnego i kompetentnego partnera w biznesie. Jednocześnie mamy nadzieję na kontynuację naszej owocnej współpracy.

MakoLab S.A.
Piotr - HR Manager
 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy TeamQuest Sp z.o.o., która świadczyła dla nas usługi z zakresu pozyskiwania pracowników z branży IT.

Znaleźć wykwalifikowanego pracownika to nie jest prosta sprawa. Przekonaliśmy się o tym, rozbudowując nasz zespół. W doborze specjalistów pomogli nam rekruterzy TeamQuest, którzy w punkt ocenili nasze potrzeby.

Cały proces rekrutacji odbył się z zachowaniem najwyższych standardów i wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi rekrutacyjnych. Na rozmowy kwalifikacyjne do siedziby naszej firmy zostali zaproszeni tylko najlepsi z kandydatów, co w znaczący sposób skróciło cały proces.

Jesteśmy pod wrażeniem fachowości zespołu TeamQuest. Ich pracownicy wykazali się wysokimi kompetencjami zawodowymi i kulturą osobistą, a także determinacją, terminowością i dbaniem o wszelkie szczegóły na każdym etapie procesu.

Z pewnością jeszcze wielokrotnie skorzystamy z usług tej firmy. Z pełną odpowiedzialnością polecamy TeamQuest, jako specjalistów od pozyskiwania fachowców.

LINKER CLOUD Sp. z o.o.
Wojciech (CTO)
 

Firma TeamQuest sp. z o.o. świadczy dla DPS SOFTWARE SP. Z O. O, usługi z zakresu rekrutacji pracowników. Nasza dotychczasowa współpraca przebiega bez zarzutu.

Dzięki TeamQuest udało nam się zrealizować procesy rekrutacyjne na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży systemów CAM oraz gwarancje na to stanowisko. Gwarancja została wykonana należycie w trakcie 2 tygodni od zgłoszenia. Bardzo dobra, bieżąca komunikacja oraz dbałość o spełnienie wszelkich postanowionych przez nas wymagań, w szczególności dotyczących kompetencji poszukiwanych specjalistów, to cechy wyróżniające pracowników firmy TeamQuest.

Polecamy firmę TeamQuest jako solidnego i kompetentnego partnera w biznesie. Jednocześnie mamy nadzieję na kontynuację naszej owocnej współpracy.

DPS Software Sp. z o.o.
Paweł - Prezes zarządu
 

Jesteśmy stałym klientem firmy TeamQuest Sp. z o.o. Korzystamy z usług profesjonalnych rekruterów w procesie poszukiwania specjalistów IT.

Wysokie kompetencje zawodowe i kwalifikacje specjalistów są pomocne w sprawnym pozyskiwaniu nowych członków zespołu. Korzystamy z usług TeamQuest, gdyż stosowane przez tę firmę metody i narzędzia rekrutacyjne znacząco skracają drogę do pozyskania najlepszych pracowników w branży. A o takich właśnie zabiegamy.

Zgadzamy się z opinią, iż TeamQuest to specjaliści od poszukiwania specjalistów. Sami tworzą innowacyjne narzędzia rekrutacyjne, posiadają szeroką wiedzę merytoryczną i niezwykle sprawnie prowadzą rozmowy z nowymi kandydatami. Wieloletnie doświadczenie procentuje i pomaga im w określaniu potrzeb klientów. Tak każdorazowo jest w naszym przypadku.

Jako klienci zadowoleni z usług świadczonych przez TeamQuest Sp z o.o., polecamy tę firmę, gdyż jest to sprawdzony, poważny partner biznesowy.

Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.
Paweł - Human Resources Manager
 

Firma KBJ S.A. – jedyny polski partner SAP Polska i SAP AG notowany na GPW i jedna z największych firm wdrożeniowych na rynku.

Oferuje usługi w pełnym zakresie produktowym SAP – od klasycznego ERP i S/4 HANA poprzez rozwiązania analityczne Business Intelligence na budowie dedykowanych rozwiązań kończąc.

Firma TeamQuest sp. z o.o. świadczy dla KBJ S.A. usługi z zakresu rekrutacji specjalistów IT.

Dzięki TeamQuest udało nam się w ustalonym czasie zrealizować procesy rekrutacyjne dotyczące specjalistów IT na stanowiska między innymi Konsultant SAP FI CO, Konsultant SAP HR, Konsultant SAP Basis. Dbałość o spełnienie postanowionych przez nas wymagań, szczególnie dotyczących kompetencji poszukiwanych specjalistów, rozumienie naszych potrzeb biznesowo-technicznych jest powodem współpracy z firmą TeamQuest.

Polecamy firmę TeamQuest jako skutecznego i profesjonalnego partnera w biznesie. Jednocześnie mamy nadzieję na kontynuację naszej współpracy.

KBJ S.A.
Paweł - ERP Department Director
 

Firma TeamQuest sp. z o.o. świadczy dla ADAR SP. Z O. O, usługi z zakresu rekrutacji pracowników IT. Nasza dotychczasowa współpraca przebiega bez zarzutu.

Dzięki TeamQuest udało nam się w bardzo krótkim czasie zrealizować procesy rekrutacyjne dotyczące specjalistów IT na stanowisko między innymi Front-end Developera oraz gwarancje na to stanowisko gwarancja została wykonana należycie a zrekrutowany pracownik cały czas u nas pracuje. Wysoka responsywność i dbałość o spełnienie wszelkich postanowionych przez nas wymagań, szczególnie dotyczących kompetencji poszukiwanych specjalistów, to cechy wyróżniające pracowników firmy TeamQuest.

Polecamy firmę TeamQuest jako solidnego i kompetentnego partnera w biznesie. Jednocześnie mamy nadzieję na kontynuację naszej owocnej współpracy.

ADAR SP. Z O. O.
Bartosz - Dyrektor IT
 

Firma TeamQuest sp. z o.o. świadczy dla SHARP ELECTRONICS usługi z zakresu rekrutacji pracowników IT. Nasza dotychczasowa współpraca przebiega bez zarzutu.

Dzięki TeamQuest udało się nam w bardzo krótkim czasie zrealizować rekrutację na stanowisko IT Service Desk Analyst (I and II support line) 4 osób. Wysoka responsywność i dbałość o spełnienie wszelkich postanowionych przez nas wymagań, szczególnie dotyczących kompetencji poszukiwanych specjalistów, to cechy wyróżniające pracowników firmy TeamQuest.

Polecamy firmę TeamQuest jako solidnego i kompetentnego partnera w biznesie. Jednocześnie mamy nadzieję na kontynuację naszej owocnej współpracy.

SHARP ELECTRONICS (EUROPE) GMBH sp. z o.o. oddział w Polsce
Piotr - Head of European ITS Shared Support Services
 

Firma TeamQuest sp. z o.o. świadczy dla NETFORMERS sp. z o.o. usługi z zakresu rekrutacji pracowników IT. Nasza dotychczasowa współpraca przebiega w wzorowo.

Dzięki TeamQuest udało nam się w bardzo krótkim czasie zrealizować procesy rekrutacyjne dotyczące specjalistów IT na stanowiska między innymi Key Account Manager - sprzedaż rozwiązań i usług sieciowych. Wysoka responsywność i dbałość o spełnienie wszelkich postanowionych przez nas wymagań, szczególnie dotyczących kompetencji poszukiwanych specjalistów, to cechy wyróżniające pracowników firmy TeamQuest.

Polecamy firmę TeamQuest jako solidnego i kompetentnego partnera w biznesie. Jednocześnie mamy nadzieję na kontynuację naszej owocnej współpracy.

NETFORMERS Sp. z o.o.
Tomasz
 

TeamQuest sp. z o.o. świadczy dla Sportsbroker sp. z. o.o. usługi rekrutacyjne w zakresie specjalistów i ekspertów w sektorze IT.

W przeciągu półtora tygodnia od zlecenia TeamQuest zrealizował kompleksowo proces rekrutacyjny na stanowisko Senior Frontend Developer, mając na względzie wszystkie nasze oczekiwania. Podczas realizacji procesu wykazał się pełnym profesjonalizmem, dbałością o szczegóły i doskonałym doborem kompetencji kandydatów.

Polecamy firmę TeamQuest jako solidnego i kompetentnego partnera w biznesie.

Sportsbroker Sp. z o.o.
Anna
 

Firma TeamQuest sp. z o.o. świadczy dla DTiQ POLAND sp. z o.o. usługi z zakresu rekrutacji pracowników IT. Nasza dotychczasowa współpraca przebiega w wzorowo.

Dzięki TeamQuest udało nam się w bardzo krótkim czasie zrealizować procesy rekrutacyjne dotyczące specjalistów IT na stanowiska między innymi Backend Developer - Video Engineera. Wysoka responsywność i dbałość o spełnienie wszelkich postanowionych przez nas wymagań, szczególnie dotyczących kompetencji poszukiwanych specjalistów, to cechy wyróżniające pracowników firmy TeamQuest.

Polecamy firmę TeamQuest jako solidnego i kompetentnego partnera w biznesie. Jednocześnie mamy nadzieję na kontynuację naszej owocnej współpracy.

DTiQ POLAND Sp. z o.o.
Katarzyna
 

Firma TeamQuest sp. z o.o. świadczy dla Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. usługi z zakresu rekrutacji pracowników IT. Nasza dotychczasowa współpraca przebiega w wzorowo.

Dzięki TeamQuest udało nam się w bardzo krótkim czasie zrealizować procesy rekrutacyjne dotyczące specjalistów IT na stanowiska między innymi Mid Backend Developera. Wysoka responsywność i dbałość o spełnienie wszelkich postanowionych przez nas wymagań, szczególnie dotyczących kompetencji poszukiwanych specjalistów, to cechy wyróżniające pracowników firmy TeamQuest.

Polecamy firmę TeamQuest jako solidnego i kompetentnego partnera w biznesie. Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. Jednocześnie mamy nadzieję na kontynuację naszej owocnej współpracy.

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
Jarosław - Dyrektor Personalny
 

CompuGroup Medical jest jedną z wiodących firm sektora eHealth na świecie.

Grupa CGM dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne do 400 000 klientów z 43 krajów świata. Każdego dnia ponad 5000 pracowników CGM na całym świecie stawia czoła nowym wyzwaniom z myślą o wspieraniu służby zdrowia oraz lepszej organizacji pracy personelu medycznego. Wszystko po to, by nasi Klienci mogli świadczyć najwyższej jakości usługi opieki zdrowotnej oraz poświęcać swój cenny czas Pacjentom.

Firma TeamQuest wspiera nas w realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska programistyczne. Dzięki zrozumieniu zarówno naszych oczekiwań, jak i dogłębnej znajomości rynku pracy IT, z sukcesem udało nam się powiększyć nasz zespół o nowych Pracowników. Jednocześnie kompetentne i przyjazne podejście oraz wysoka jakość świadczonych usług sprawiły, że firma TeamQuest jest naszym stałym partnerem w procesie rekrutacji. Polecamy firmę TeamQuest jako odpowiedzialnego i kompetentnego partnera biznesowego.

CompuGroup Medical
Monika - HR Business Partner
 

Firma TeamQuest sp. z o.o. świadczy dla CONSAFE LOGISTICS sp. z o.o. usługi z zakresu rekrutacji pracowników IT. Nasza dotychczasowa współpraca przebiega bez zarzutu.

Dzięki TeamQuest udało nam się w bardzo krótkim czasie zrealizować procesy rekrutacyjne dotyczące specjalistów IT na stanowiska między innymi Software Deweloper (C / C#). Wysoka responsywność i dbałość o spełnienie wszelkich postanowionych przez nas wymagań, szczególnie dotyczących kompetencji poszukiwanych specjalistów, to cechy wyróżniające pracowników firmy TeamQuest.

Polecamy firmę TeamQuest jako solidnego i kompetentnego partnera w biznesie. Jednocześnie mamy nadzieję na kontynuację naszej owocnej współpracy.

CONSAFE LOGISTICS sp. z o.o.
Michał - Software Manager Consafe Logistics
 

Z firmą TeamQuest sp. z o.o. współpracowaliśmy przy realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Senior IT Business Analyst (MES). Dzięki pełnemu zaangażowaniu Konsultantów, projekt udało się zrealizować z powodzeniem w niedługim czasie, co na rynku IT stanowi duży sukces.

Współpraca z TeamQuest układała się bardzo dobrze. Myślę, że na szczęśliwym zakończeniu rekrutacji zaważyła przede wszystkim dociekliwość Przedstawicieli Firmy, która pozwoliła im dobrze zrozumieć rolę, na którą poszukiwaliśmy kandydata, oraz odpowiednio przedstawić ją zainteresowanym. Od samego początku padło z ich strony wiele trafnych i uszczegóławiających pytań, wyprzedzających przyszłe wątpliwości potencjalnych kandydatów. Co więcej, Konsultanci TeamQuest docierali do dużego grona odbiorców i potrafili zachęcić ich do podjęcia wyzwania poprzez wzięcie udziału w rekrutacji. W toku procesu otrzymaliśmy różnorodne profile, które pozwoliły nam wybrać idealnie dopasowaną osobę do naszego zespołu. Przedstawiane nam rekomendacje były rzetelne i konkretne, opisujące kwintesencję motywacji kandydatów.

Polecamy firmę TeamQuest jako solidnego i kompetentnego partnera w biznesie. Jednocześnie mamy nadzieję, że w przypadku kolejnych projektów rekrutacyjnych nasza współpraca przebiegnie równie owocnie.

Lisner Service spółka z o.o. Sp. k.
Katarzyna - HR Specialist, Lisner
 

Firma TeamQuest od lat wspiera nas w realizacji procesów rekrutacyjnych, z dużymi sukcesami. Z konsultantami TeamQuest współpracujemy zwykle przy projektach skomplikowanych, często nietypowych. Współpraca zawsze przebiega sprawnie i profesjonalnie. Dzięki swojej znajomości branży rekruterzy IT w TeamQuest często sami proponują nam pewne zmiany, doradzają rozwiązania. Dzięki wieloletniej wspólnej pracy, kandydaci, jakich otrzymujemy ze strony firmy zawsze są dopasowani nie tylko pod względem umiejętności technicznych, ale, co dla nas jest równie ważne, pod kątem naszej kultury organizacyjnej. To ogromny atut.

TeamQuest jest zaufanym partnerem, bardzo zaangażowanym, zawsze stawiającym w centrum potrzeby klienta. Z pełnym przekonaniem polecam współpracę z TQ.

Schenker Technology Center (Warsaw) sp. z o.o.
Marika - HR Business Partner
 

Firma TeamQuest sp. z o.o. świadczy dla ALGOTECH POLSKA sp. z o.o. usługi z zakresu rekrutacji pracowników IT. Nasza dotychczasowa współpraca przebiega bez zarzutu.

Dzięki TeamQuest udało nam się w bardzo krótkim czasie zrealizować procesy rekrutacyjne dotyczące specjalistów IT na stanowiska między innymi Inżynier sieciowo - systemowy / SysOps. Wysoka responsywność i dbałość o spełnienie wszelkich postanowionych przez nas wymagań, szczególnie dotyczących kompetencji poszukiwanych specjalistów, to cechy wyróżniające pracowników firmy TeamQuest.

Polecamy firmę TeamQuest jako solidnego i kompetentnego partnera w biznesie. Jednocześnie mamy nadzieję na kontynuację naszej owocnej współpracy.

ALGOTECH POLSKA sp. z o.o.
Krzysztof - Dyrektor Biura Zarządu
 

CNS Solutions Sp. z o.o. (obecnie DPS Software Sp. z o.o.) działa na polskim rynku od 1997 roku. Zajmuje się dostarczaniem systemów 3D CAD/CAM/CAE/PDM wspomagających projektowanie, wytwarzanie, wykonywanie analiz inżynierskich oraz zarządzanie dokumentacją. Firma jest wyłącznym dystrybutorem AlphaCam w Polsce i na Ukrainie oraz autoryzowanym dostawcą systemu parametrycznego modelowania bryłowo-powierzchniowego SolifdWorks. Działalność CNS Solutions (obecnie DPS Software Sp. z o.o.) związana jest również z usługami projektowymi, szkoleniowymi oraz wdrożeniowymi.

Powierzyliśmy firmie TeamQuest rekrutacje na stanowiska do naszego Działu Sprzedaży.

Projekty rekrutacyjne zakończyły się sukcesem, czego najlepszym dowodem są wyniki pracy zatrudnionych osób. Wysoka jakość usług doradztwa personalnego świadczonych przez TeamQuest oraz skuteczność prowadzonych przez nich rekrutacji zdecydowały o naszej stałej współpracy i zaufaniu, jakim darzymy tą firmę oraz jej profesjonalnych pracowników.

DPS Software Sp. z o.o.
Paweł - Dyrektor Generalny
 

Za nami stoi doświadczenie

Ponad 190 fachowców zatrudnionych, ponad 530 projektów ukończonych – nie tylko na co dzień oglądamy, ale też rozwiązujemy takie problemy jak Twój! Zaświadczyć o tym może nasze rosnące grono zadowolonych klientów, są wśród nich: Grupa Comp S.A., DB Schenker, Pepco, TVT, OPTeam SA Benefit System, DIEBOLD NIXDORF, Grupa Infor. Dołącz i ty!
TELE-FONIKA Kable
Pivotal
Morele.net
Melog
ADH
VectorSoft
Comp
Polsoft
NGLogic
OPTeam
Mobica
Eden Technology
TVT
DPDgroup
eo Networks S.A.
ProService
Benefits System
Schenker
Audatex
DGS
GFK
Telefonix
bPol
InforIT
Emerge Consulting
Goodylabs
Pepco
CreateIT
Golden Submarine
Legend Group
DPS Software Sp. z o.o.
ALGOTECH POLSKA Sp. z o.o.
CONSAFE LOGISTICS sp. z o.o.
CompuGroup Medical
Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
DTiQ POLAND Sp. z o.o.
NETFORMERS Sp. z o.o.
KBJ S.A.
Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.
LINKER CLOUD Sp. z o.o.
MakoLab S.A.
„Trecom Kraków Spółka Akcyjna” Sp. k.
NES Corp - Networked Energy Services
ONEMOREGAME.STUDIO Sp. z o.o.

Szukasz pracownika IT?

Dostarczymy Ci najlepszych specjalistów z branży IT. Wyślij zapytanie

Wyrażam zgodę TeamQuest Sp. z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych TeamQuest, w tym na kontaktowanie się ze mną w formie połączenia telefonicznego lub środkami elektronicznymi.
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest TeamQuest Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-814), ul. Miedziana 3a/21, zwana dalej „Administratorem".
Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez nas Twoich danych, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych (IOD). Do Twojej dyspozycji jest pod adresem e-mail: office@teamquest.pl.
W jakim celu i na jakiej podstawie będziemy wykorzystywać Twoje dane? Dowiedz się więcej

Dlaczego warto nas wybrać

TeamQuest to wiedza i specjaliści

Więc jeśli twój projekt utknął w miejscu, produkt wymaga dokończenia, a konkurencja nie próżnuje. Nie trać czasu na szukanie po omacku. Skontaktuj się z nami! Z naszej bazy i wśród naszych kontaktów znajdziemy specjalistów z umiejętnościami potrzebnymi twojej firmie. Przeanalizują ich kandydatury nie tylko eksperci od zarządzania zasobami ludzkimi, ale także nasi konsultanci – praktycy pracujący w IT.

Kandydat od zaraz

Start procesu rekrutacyjnego następuje natychmiast. Kandydaci "na wczoraj" to nasza specjalność. Do każdego Klienta przypisany zostaje zespół realizacyjny na czele z konsultantem wiodącym, który przez cały czas trwania procesu pozostaje w bezpośrednim kontakcie z pracodawcą. Dzięki temu ma on pełną kontrolę nad rekrutacją, na każdym jej etapie. Nic nie dzieje się bez wiedzy i zgody naszych Klientów.

Znamy rynek pracownika

Wieloletnie doświadczenie w rekrutacji IT, ekspercka wiedza, a także pasja, z jaką wykonują swoją pracę, pozwalają naszym konsultantom realizować wszystkie zlecone zadania. Działamy w imieniu Klienta, jednak nigdy nie zapominamy o tym, że w IT funkcjonuje przede wszystkim rynek pracownika. Doradzamy więc naszym Klientom, jak przygotować ofertę, by ta zaciekawiła oraz trafiła do właściwego Kandydata.

Model Success Fee

Nasz Klient zawsze płaci tylko za zrealizowany proces rekrutacyjny. Nie wymagamy zaliczek ani wyłączności w projekcie. Pracujemy na Success Fee. Dostarczamy Klientowi szczegółowe raporty, dzięki którym zyskuje on pełną wiedzę na temat Kandydatów biorących udział w rekrutacji. Jeśli zechce zakończyć proces w trakcie jego trwania, szanujemy jego decyzję i pozostajemy w gotowości do kolejnych wyzwań.

Popraw swój wizerunek

Employer branding jest dla nas priorytetem. Zawsze i na każdym etapie procesu rekrutacyjnego dbamy o interesy naszego Klienta. Jednocześnie nie zapominamy o potrzebach i komforcie Kandydata podczas rekrutacji. Mamy pełną świadomość tego, że współtworzymy wizerunek Klienta w bardzo wymagającej branży IT. Dlatego też nasz zespół tworzą niezwykle doświadczeni eksperci o wysokiej kulturze osobistej.

Działamy na Twoich zasadach

Za każdym razem dostosowujemy ofertę do potrzeb i możliwości Klienta - wolimy doradzać niż narzucać. Świadczone przez nas usługi to nie łatwy „kawałek chleba”, jednak wiemy, że nie daje nam to przywileju do dyktowania warunków współpracy. Klientom proponujemy rozsądną cenę za wykonaną pracę, o czym świadczy długotrwała współpraca z wieloma firmami oraz mnóstwo pozytywnych opinii na temat naszej pracy.

Zajmą się Tobą specjaliści

Na początkowym etapie procesu rekrutacyjnego konsultujemy z Klientem jego potrzeby i wymagania stawiane Kandydatom. Dzięki temu doskonale wiemy, jakie kryteria powinni spełniać, by pozytywnie przejść całą procedurę. Naszą firmę tworzą specjaliści pracujący w branży IT, który znają się na poszczególnych dziedzinach. Daje to gwarancję rzetelnej oceny wszystkich Kandydatów biorących udział w rekrutacji.

50 tysięcy kandydatów

Wiemy doskonale, że znalezienie odpowiedniego pracownika w branży IT nie jest proste. Dlatego stale poszerzamy naszą bazę Kandydatów, by móc zaproponować Klientom osoby najlepiej dopasowane do wybranego stanowiska bądź projektu. Obecnie w bazie znajduje się ponad 50 tysięcy specjalistów IT. Robimy wszystko, aby było ich jak najwięcej, ponieważ działa to z korzyścią zarówno dla nich, jak i pracodawców.

Nie tylko rekrutacja

Nasza firma oferuje realizację procesów rekrutacyjnych pracowników IT, specjalistów z dziedziny marketingu online oraz kadry pracowniczej. Proponujemy również fachowe doradztwo personalne, a także przeprowadzanie dodatkowych szkoleń w ramach outplacementu obecnie zatrudnianych pracowników. Za każdym razem gwarantujemy dostęp do specjalistycznej wiedzy, zdobytej przez wiele lat działalności na rynku.

Przemawiają za nami liczby

Rekrutacją zajmujemy się od ponad dekady, dlatego wiemy, jak spełnić najsurowsze wymagania zgłaszających się do nas Klientów. Mamy za sobą mnóstwo udanych projektów związanych z poszukiwaniem specjalistów IT, online marketingu i zarządzania. Współpracowaliśmy z wieloma firmami o różnej wielkości – od rodzinnych przedsiębiorstw, po duże podmioty działające na rynku globalnym. Pomożemy również Tobie.

Przeprowadziliśmy setki procesów rekrutacyjnych na role:

 • projektant programista
 • programista Java
 • programista JavaScript
 • programista ASP.NET
 • programista .NET
 • programista C
 • programista C++
 • programista C#
 • programista PHP
 • programista ABAP
 • programista Frontend
 • programista Backend
 • programista Scala
 • programista X++
 • programista dalvik / Android
 • programista X-code / iOS
 • specjalista SAP
 • specjalista MS Dynamics AX (dawnej Axapta)
 • specjalista Systemów ERP
 • specjalista Systemów CRM
 • konsultant SAP
 • konsultant systemów ERP
 • konsultant systemów CRM
 • analityk systemowy
 • analityk funkcjonalny
 • analityk biznesowy
 • administrator Windows
 • administrator Linux
 • administrator Unix
 • administrator aplikacji
 • administrator biznesowy
 • manager zarządzania projektami
 • manager zarządzania zespołem
 • Team Leader
 • Scrum Master
 • architekt soa
 • architekt integracji
 • architekt webapps
 • architekt aplikacji
 • architekt systemowy
 • architekt biznesowy