O nas

Praca u nas

Nasza firma składa się z profesjonalistów

Pracownicy HR, którzy tworzą trzon naszej firmy. Bazując na swojej wiedzy teoretycznej i doświadczeniu w branży, poszukują i znajdują profesjonalistów IT o szerokim spektrum specjalizacji. Dzięki zastosowaniu odpowiednich narzędzi związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, zatrudnieniem, oceną pracownika i umiejętnością budowania kompleksowych zespołów, potrafią zrekrutować osoby o odpowiednich kwalifikacjach zawodowych, umiejętnościach społecznych, zorientowanych na realizację postawionych przed nimi celów.

Nasi konsultanci. Specjaliści, którzy znają trendy, kierunki i perspektywy rozwoju branży IT.

Dowiedz się o nas więcej

Zobacz czym kierujemy się na co dzień

Misja i wartości

Lokalizacja
Prestiżowy adres na Woli umiejscowiony w granicach warszawskiego centrum biznesowego, doskonale skomunikowany z całą Warszawą – linie tramwajowe, autobusowe, metro (Rondo Daszyńskiego) z dostępem do miejsc parkingowych.
Atmosfera
W naszej firmie panują przyjazne relacje oparte na rzetelności, wsparciu i partnerstwie – w ten sposób masz szansę zarówno na osobisty rozwój, jak i realizację aspiracji zawodowych.
Nowoczesne narzędzia pracy
 • autorski system CRM,
 • system zarządzania bazą kandydatów,
 • telefon,
 • laptop,
 • dodatkowy monitor,
 • pozostałe które kandydat pozna po dołączeniu do zespołu
System premiowy
Potrafimy doceniać zasługi naszych współpracowników, dlatego stworzyliśmy system, który wymiernie odzwierciedla Twoje zaangażowanie w pracy.
Elastyczne formy współpracy
Rozumiemy potrzebę dostosowania trybu pracy do Twoich oczekiwań i możliwości, dlatego możemy zaproponować Ci zróżnicowaną ofertę zatrudnienia.
Płaska struktura
Stawiamy na proste i transparentne zasady współpracy, dlatego nie znajdziesz u nas skomplikowanej struktury hierarchicznej.
Wysoka automatyzacja
Pracujemy wykorzystując nowoczesne narzędzia, które pozwalają w obiektywny sposób dobierać pracowników IT, wiemy, że im większa automatyzacja procesów, tym niższe ryzyko błędów.
obsługujemy ponad
1 000 klientów
prowadziliśmy ponad
10 000 projektów
zatrudniliśmy ponad
2 000 kandydatów

Przyjaciele w pracy i prywatnie

Poznajmy się bliżej

Bo wartość firmy liczy się w ludziach

Poznaj nasz zespół

Wiola
Justyna
Daria
Kuba
Michał
Kamil
Paweł
Robert
Łukasz
Mikołaj
Kamil
Tomek

Od spotkania w 7 dni otrzymasz decyzję

Nasz proces rekrutacyjny

 • Aplikujesz
 • Rozmawiamy telefonicznie o wzajemnych oczekiwaniach
 • Merytoryczne spotkanie
 • Otrzymujesz ofertę
 • Podpisujemy umowę
 • Witamy Cię na pokładzie!

Tak nas widzą

Opinie na nasz temat

Maciej P.
22.05.2021
Przeszedłem przez proces rekrutacyjny prowadzony przez TeamQuest. Jestem bardzo zadowolony. Zostałem potraktowany profesjonalnie i w sposób "bardzo ludzki" - tak to odebrałem. Moją sprawę prowadził Pan Kamil P. , który okazał się osobą nad wyraz kompetentną i serdeczną.
Piotr W.
20.03.2021
Bardzo profesjonalnie przeprowadzony proces rekrutacji. Rzetelna informacja na bieżąco. Jedne z najlepszych na rynku zaproszeń na spotkania.
Aleksander F.
05.10.2020
Przeszedłem przez proces rekrutacyjny firmie TeamQuest. Od początku dostałem pełną informacje o stanowisku, wynagrodzenie oraz moich następnych krokach. Jestem zadowolony i chętnie polecam innym. Mój rekruter to P. Ania.

Brzmi ciekawie?

Porozmawiaj z nami

TeamQuest Sp. z o. o.