Blog IT, Blog Marketing

Cloud DeveloperDays – konferencja poświęcona chmurze

Cloud DeveloperDays – konferencja poświęcona chmurze

TeamQuest 09.05.2018 r.

W dniach 28-29 maja w Krakowie odbędzie się wyjątkowe, premierowe wydarzenie przeznaczone dla programistów i architektów tworzących oprogramowanie, które jest wdrażane lub integrowane z platformami chmurowymi, takimi jak Google Cloud, Microsoft Azure czy Amazon Web Services. Uczestnicy Cloud DeveloperDays 2018 w ciągu tych dwóch dni będą mogli wysłuchać czołowych w branży IT prelegentów.

O konferencji

Podczas konferencji, która zgromadzi setki uczestników z całego świata, zostaną poruszone kwestie dotyczące platform technologii, narzędzi oraz praktycznych problemów, z jakimi spotyka się każda osoba pracująca w chmurze.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in.

  • Dror Helper, Senior Consultant&Architect firmy CodeValue
  • Alex Mang, Microsoft Azure MVP
  • Stefano Tempesta>, Microsoft MVP
  • Seth Vargo, Developer Advocate w Google

Nie zabraknie również polskich prelegentów. W ramach konferencji na około 40 uczestników czeka specjalne wydarzenie „Ask the Expert Zone”, podczas którego będzie można podyskutować o problemach w przestrzeni Microsoft Azure. Spotkanie zostanie poprowadzone przez Dariusza Porowskiego z Microsoft Polska. Po części teoretycznej na uczestników czeka zaplanowane After Party, podczas którego już w kuluarach będzie można dopytać o poszczególne zagadnienia, nawiązać kontakty oraz wymienić się doświadczeniem.

Mimo że wydarzenie to odbywa się po raz pierwszy, zapowiadają się dwa bardzo intensywne dni, podczas których każdy uczestników znajdzie coś dla siebie.

Gdzie i kiedy?

28-29.05 – Kraków (Międzynarodowe Centrum Wystawienniczo-Kongresowe EXPO)

Najnowsze oferty pracy:

Polecane wpisy na blogu IT:

Szukasz pracownika IT?

Dostarczymy Ci najlepszych specjalistów z branży IT. Wyślij zapytanie

Wyrażam zgodę TeamQuest Sp. z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych TeamQuest, w tym na kontaktowanie się ze mną w formie połączenia telefonicznego lub środkami elektronicznymi.
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest TeamQuest Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-814), ul. Miedziana 3a/21, zwana dalej „Administratorem".
Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez nas Twoich danych, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych (IOD). Do Twojej dyspozycji jest pod adresem e-mail: office@teamquest.pl.
W jakim celu i na jakiej podstawie będziemy wykorzystywać Twoje dane? Dowiedz się więcej