2016-10-04 22:00

Dla naszego klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku systemów klasy ERP (Microsoft Gold Partner) szukamy osoby na stanowisko

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant MS Dynamics AX - moduł Finanse lub LogistykaCzęstochowa

Zakres obowiązków:

  • Bieżące utrzymanie systemów MS Dynamics AX w obszarze finanse lub logistyka u klientów końcowych,
  • Rekomendowanie możliwości rozbudowy i optymalizacji systemu,
  • Parametryzacja i przygotowanie zmian w systemach na podstawie wymagań Klientów,
  • Bieżące wsparcie kierownika działu serwisu w zarządzaniu zadaniami/zgłoszeniami,
  • Merytoryczne wsparcie kierownika działu w codziennej priorytetyzacji zadań,
  • Codzienna współpraca z Klientem w zakresie rozwiązywania problemów, budowy nowych rozwiązań, wsparcia użytkowników,
  • Codzienna współpraca z działem programistów w zakresie modyfikacji systemu ERP,
  • Prowadzenie szkoleń indywidualnych i grupowych dla użytkowników końcowych.

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenie w przynajmniej kilku pełnych wdrożeniach MS Dynamics AX w obszarze finanse lub logistyka,
  • Praktyczna znajomość procesów finansowych, zasad księgowości i procesów logistycznych,
  • Praktyczna znajomość i doświadczenie w realizacji procesów wdrożeniowych w całym cyklu życia projektu,
  • Doświadczenie we współpracy z działem programistów i innymi konsultantami dziedzinowymi,
  • Doświadczenie we współpracy z klientem,
  • Doświadczenie w pracy pod presją czasu (umowy serwisowe/SLA),
  • Umiejętność priorytetyzacji zadań swoich i zespołu,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem serwisu będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji użytkowej i specyfikacji dla programistów,
  • Wiedza merytoryczna pozwalająca na samodzielne prowadzenie procesów utrzymania i rozwoju systemu AX u kluczowych klientów firmy,
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Proponujemy:

  • Narzędzia pracy,
  • Ubezpieczenie medyczne,
  • Możliwość współpracy na zasadzie działalności partnerskiej.