Szlachetna Paczka

TeamQuest 14.12.2015 r.
Szlachetna paczka z Teamquest - podziękowania rodziny

W tym roku cały zespół TeamQuest zaangażował się w pomoc dla potrzebującej rodziny ze Szlachetnej Paczki. W XV edycji SZLACHETNEJ PACZKI impuls do zmiany otrzymało ponad 20 700 rodzin, których odwiedziło ponad 10 000 wolontariuszy. Paczki przygotowało ponad 700 000 darczyńców. Jesteśmy dumni, że byliśmy częścią tak wspaniałej inicjatywy ! :)

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

Pani Barbara z dziećmi już od piątku żyła finałem i Paczką na która dzieci z niecierpliwością czekały już od tygodnia. Kiedy w piątek do domu wjechało łóżko wszyscy nie posiadali się ze szczęścia. Pani Barbara jeszcze późnym wieczorem dzwoniła, śpiesząc z informacjami o kolejnym etapie składnia wymarzonego łóżka - dzieci nie mogły się doczekać, kiedy w końcu będą mogły się na nim położyć. Kiedy następnego dnia rano przyjechaliśmy z resztą paczek, pani Basia nie mogła się nadziwić, że jest ich aż tyle, cały czas powtarzała, że się nie spodziewała i że bardzo dziękuje darczyńcom.

Szlachetna paczka z Teamquest - dyplom

Kiedy przedstawiciele darczyńców wnosili do domku kolejne paczki, Pani Basia stała trzymając się za głowę, nie mogąc wyjść z podziwu. Po wniesieniu wszystkich paczek ledwo wszyscy zmieściliśmy się w jednym małym i jedynym pokoiku. Dzieci po kolei rozpakowywały wszystkie paczki - największa radość i zdumienie sprawiły im nowe ubrania ze Star Wars i Violettą. Wyjmowały je po kolei z pudełek przykładając do siebie. Pani Basia patrzyła na to wszystko i nie mogła wyjść z podziwu dla Darczyńców. Wieczorem jeszcze raz zadzwoniła opowiadając jak Krzyś cieszył się z nowych klocków, a Ania od razu założyła nową piżamkę z Violettą i poszła do spać do jej nowego łóżka. Pani Basia z kolei cały czas powtarzała, że to ogromna pomoc i w tym roku nie będzie musiała martwić się o to, by dzieciom nie zabrakło jedzenia.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:

Jako wolontariusz chciałam podziękować z możliwość współpracy z tak miłymi osobami, które doskonale wiedzą znają wartości Paczki, realizują je pomagając innym i zarażają pomocą wszystkich dookoła. Dziękuję za podjęcie się wyzwania i spełnienie go w 100%.

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:

Pani Basia podczas wręczania paczek cały czas dziękowała i powtarzała, że nie wie jak wyrazić swoją wdzięczność. Krzyś, który do tej pory był bardzo skryty i wycofany również powtarzał, że za wszystko bardzo dziękuję i jest bardzo wdzięczny. Kiedy wieczorem Pani Barbara zadzwoniła - cały czas opowiadała, że nie jest w stanie wyrazić swojej wdzięczność - że widać, że Paczkę przygotowywali naprawdę dobrzy ludzie, którzy mają wielkie serca.

Najnowsze oferty pracy:

Polecane wpisy na blogu IT: