2017-03-23 14:22

Dla naszego Klienta, prężnie działającego software house, szukamy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista .NET - Microsoft Visual StudioZielona Góra

Zadania:

  • Wytwarzanie oprogramowania w technologii Microsoft .NET z zastosowaniem Microsoft Visual Studio Profesional.

Od kandydata oczekujemy:

  • Znajomości środowiska Microsoft Visual Studio
  • Znajomości środowiska Microsoft .NET
  • Znajomości C#, HTML, JavaScript, jQuery
  • Znajomości platform Windows Forms, ASP.NET, ASP.NET MVC
  • Ogólnej znajomości zasad wytwarzania oprogramowania

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Udział w ciekawych projektach
  • Pracę z najnowszymi technologiami

Mile widziane:

  • Znajomość bibliotek komponentów DevExpress w zakresie WF, ASP.NET, ASP.NET MVC.
Wyślij CV