2017-01-26 13:07

Dla naszego Klienta, prężnie działającego software house, szukamy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista .NET - Microsoft Visual StudioToruń

Zakres obowiązków:

  • Wytwarzanie oprogramowania w technologii Microsoft .NET z zastosowaniem Microsoft Visual Studio Profesional.

Wymagania:

  • Znajomości środowiska Microsoft Visual Studio
  • Znajomości środowiska Microsoft .NET
  • Znajomości C#, HTML, JavaScript, jQuery
  • Znajomości platform Windows Forms, ASP.NET, ASP.NET MVC
  • Ogólnej znajomości zasad wytwarzania oprogramowania

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Udział w ciekawych projektach
  • Pracę z najnowszymi technologiami

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość bibliotek komponentów DevExpress w zakresie WF, ASP.NET, ASP.NET MVC.