Dla naszego Klienta, jednego z czołowych europejskich producentów innowacyjnych rozwiązań w obszarze chłodnictwa, szukamy osoby na stanowisko

Oferta pracy: Praca programista Programista C# .NET Wrocław

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • programowanie systemów Web
  • tworzenie rozwiązań przy użyciu najnowszych technologii firmy Microsoft (.NET ASP.NET MVC) oraz platform zarządzających wdrożeniami i serwisem
  • wdrażanie i zachowanie jakości oprogramowania, nowych systemów.

Oczekiwania:

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe informatyczne
  • bardzo dobra znajomość języka angieskiego
  • bardzo dobrą znajomość: C#, Visual Studio, ASP. NET MVC, HTML, Javascript
  • znajomość zasad SOLID
  • umiejętność pracy w zespole.

Proponujemy:

  • ciekawe projekty IoT i M2M,
  • indywidualny wpływ na rozwój Centrum R&D,
  • udział w szkoleniach i konferencjach,
  • elastyczny czas pracy,
  • finansowe wsparcie relokacji,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • miejsce parkingowe,
  • profesjonalnie wyposażone i komfortowe biuro,
  • doskonałą atmosferę w pracy,
  • kawę bez ograniczeń i pyszne owoce w każdą środę.