2017-05-11 12:20

Dla naszego Klienta, producenta zaawansowanych rozwiązań informatycznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Analityk IT (zakres: systemy ERP/Obieg Dokumentów)Rzeszów

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzenie analizy przed wdrożeniowej na potrzeby wdrożenia systemu ERP,
  • Wsparcie kierownika projektu w realizacji zadań informatycznych, w szczególności:
    • Planowanie architektury rozwiązań informatycznych,
    • Planowanie testów informatycznych,
  • Udział w pracach zespołu projektowego,
  • Weryfikowanie sposobu realizacji wymagań biznesowych przez zespół wdrożeniowy,
  • Docelowo samodzielne prowadzenie projektów.

Od kandydata oczekujemy:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku analityka
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP. Preferowane:
    • TETA ERP,
    • Comarch ERP XL,
  • Znajomość rozwiązań Business Intelligence,
  • Udział w realizacji co najmniej dwóch złożonych projektów.

Oferujemy:

  • Doświadczenie w realizacji projektów informatycznych w branży produkcyjnej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowę o pracę z pakietem socjalnym: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport,
  • Pracę przy projektach międzynarodowych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podniesienia kwalifikacji.