2016-11-29 12:28

Dla naszego Klienta, producenta zaawansowanych rozwiązań informatycznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Analityk IT (zakres: systemy ERP/Obieg Dokumentów)Rzeszów

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzenie analizy przed wdrożeniowej na potrzeby wdrożenia systemu ERP
  • Wsparcie kierownika projektu w realizacji zadań informatycznych, w szczególności:
    • Planowanie architektury rozwiązań informatycznych
    • Planowanie testów informatycznych
  • Udział w pracach zespołu projektowego
  • Weryfikowanie sposobu realizacji wymagań biznesowych przez zespół wdrożeniowy
  • Docelowo samodzielne prowadzenie projektów

Od kandydata oczekujemy:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku analityka
  • Poświadczenie w pracy z systemami ERP. Preferowane:
    • TETA ERP
    • Comarch ERP XL
  • Znajomość rozwiązań Business Intelligence
  • Udział w realizacji co najmniej dwóch złożonych projektów

Oferujemy:

  • Doświadczenie w realizacji projektów informatycznych w branży produkcyjnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę z pakietem socjalnym: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport
  • Pracę przy projektach międzynarodowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podniesienia kwalifikacji
Wyślij CV