Nasz Klient specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań IT dla przemysłu. Aktywnie działa w takich obszarach jak Rozszerzona Rzeczywistość (AR), Connected Product Lifecycle Management, Internet Rzeczy (IoT) czy Outsourcing, dzięki którym pomaga polskim i zagranicznym klientom realizować koncepcję Przemysłu 4.0.

Firma zatrudnia ponad 400 specjalistów programowania, pracujących w kilku biurach w Polsce (Łódź, Kielce, Białystok, Zielona Góra, Poznań) oraz za granicą.

W procesie wytwarzania oprogramowania zawsze korzystają z najnowszych narzędzi, dlatego od wielu lat są partnerem Atlassian. W oparciu o produkty tej firmy wdrażają rozwiązania oraz rozwijamy produkty dla ich Partnerów.

Oferta pracy: Praca programista iOS Platform Developer Białystok

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Rozwój aplikacji
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Testowanie aplikacji
  • Ścisła współpraca z innymi developerami

Oczekiwania:

  • 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka Objective C i/lub C/C++ oraz zagadnień programowania obiektowego (mile widziane doświadczenie w pracy)
  • Narzędzia projektowe (git, jenkins, jira, confluence, redmine etc.)
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Otwarty, analityczny umysł oraz twórcze podejście i samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość zwinnych metod zarządzania projektami

Oferujemy:

  • Pracę przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologi
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, B2B
  • Benefity:
    • Lekcje języka angielskiego
    • Pakiet medyczny
    • Karta multisport
    • Dofinansowanie do żłobków
  • Certyfikowane szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Elastyczne godziny pracy

Mile widziane:

  • Kryptografia
  • Jailbreak
  • Bezpieczeństwo i frameworki biometryczne
  • Testy jednostkowe i automatyczne
  • Swift