Dla naszego Klienta, polskiej firmy informatycznej (z siedzibą w USA i 3 kontrahentami z Europy Zachodniej), która tworzy rozwiązania IT dla Klientów (przemysł, opieka zdrowotna i rynek energii) w Europie i Ameryce Północnej, szukamy:

Oferta pracy: Praca programista iOS Platform Developer Kielce

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Rozwój aplikacji
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Testowanie aplikacji
  • Ścisła współpraca z innymi developerami

Oczekiwania:

  • 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość iOS
  • Wiedza z Objective C
  • Doświadczenie z C++
  • Narzędzia projektowe (git, jenkins, jira, confluence, redmine etc.)
  • J. Angielski - komunikatywny w mowie i piśmie
  • Komunikatywność
  • Znajomość zwinnych metod zarządzania projektami
  • Umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, B2B
  • Możliwość 100% pracy zdalnej
  • Benefity:
    • Lekcje języka angielskiego
    • Pakiet medyczny
    • Karta multisport
  • Certyfikowane szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Elastyczne godziny pracy

Mile widziane:

  • Kryptografia
  • Jailbreak
  • Bezpieczeństwo i frameworki biometryczne
  • Testy jednostkowe i automatyczne
  • Swift