2016-12-21 12:20

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z sektora przemysłowego, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant systemu SAP - moduł PPZielona Góra

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie użytkowników systemu SAP ERP moduł PP,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • Rozwijanie systemu SAP ERP moduł PP,
  • Zarządzanie zmianami w systemie SAP,
  • Szkolenie końcowych użytkowników.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub ekonomicznym,
  • Doświadczenie we wdrożeniu lub utrzymywaniu i rozwoju modułu SAP PP
  • Znajomość systemu SAP,
  • Zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy,
  • Wysokie zdolności analityczne,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej.

Proponujemy:

  • Pracę z dowolnego miejsca w Polsce - praca zdalna mile widziana
  • Umowę o pracę lub umowę firma-firma,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Uczestnictwo w bardzo ciekawych projektach wewnętrznych,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Warunki pracy sprzyjające ambitnemu rozwojowi osobistemu,
  • Kontakt z najlepszymi i najnowszymi technologiami informatycznymi.

Mile widziane:

  • Umiejętność programowania w języku ABAP.