2016-12-19 16:37

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy zajmującej się tworzeniem aplikacji dedykowanych poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer Python - web framework DjangoWrocław

Opis stanowiska:

  • programowanie back-endu i front-endu aplikacji
  • optymalizacja kodu
  • nadzór, aktualizacja i rozwój aplikacji internetowych Klientów firmy

Wymagania:

  • bardzo dobrej umiejętności programowania w języku Python
  • co najmniej 2 lat doświadczenia w programowaniu w Django
  • dobrej znajomości technik webowych:
    • HTML5
    • CSS3 / SCSS
  • dobrej znajomości JavaScript / jQuery
  • znajomość frameworka Backbone.js
  • dobrej znajomości SQL oraz baz relacyjnych - PostgreSQL
  • znajomości MongoDB oraz MongoEngine
  • dobrej znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację
  • komunikatywności i samodzielności

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w młodym zespole przy międzynarodowym projekcie
  • elastyczny czas pracy
  • wyjazdy na konferencje branżowe