2016-10-07 14:25

Dla naszego Klienta, firmy konsultingowej specjalizującej się we wdrażaniu rozwiązań controllingowych szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant wdrożeniowy Business IntelligenceWrocław

Opis stanowiska:

  • Samodzielny udział w projektach wdrożeniowych systemu Business Intelligence
  • Analiza potrzeb Klienta i opracowywanie optymalnych rozwiązań
  • Przygotowywanie systemu na podstawie wymagań przedstawionych przez Klienta
  • Prowadzenie szkoleń dla indywidualnych i grupowych użytkowników końcowych
  • Tworzenie dokumentacji wdrożeniowej według przyjętej w firmie metodyki
  • Współpraca z działem programistów przy wprowadzaniu zmian/implementacji systemu
  • Wsparcie użytkowników systemu

Wymagania:

  • Wiedzy na temat rachunkowości zarządczej z naciskiem na budżetowanie
  • Wiedzy na temat zarządzania przedsiębiorstwem
  • Znajomości stosowanych systemów informatycznych wspomagających ewidencję danych
  • Znajomości tematyki związanej z budową Hurtowni Danych
  • Znajomości MS-SQL Server i technologii OLAP
  • Podstawowej umiejętności posługiwania się językiem SQL i MDX
  • Czynnej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności pracy z Klientem
  • Dyspozycyjności i otwartości na nowe wyzwania
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie adekwatne do realizowanych projektów
  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe