2016-09-30 22:45

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy konsultingowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Team Leader / Senior Konsultant SAP HCM - serwisWrocław

Opis stanowiska:

  • Nadzór i koordynowanie działań Zespołu HR w dziale Serwis
  • Opieka nad wewnętrznym systemem SAP
  • Realizacja zgłoszeń serwisowych dla Klientów
  • Wprowadzanie zmian w systemach SAP Klientów na podstawie zgłoszeń z serwisu
  • Realizacja projektów rozwojowych dla Klientów Serwisu
  • Przeprowadzanie audytów w zakresie SAP HCM
  • Przeprowadzanie prezentacji i szkoleń dla Zespołu Serwisowego i Klientów Serwisu

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie w obsłudze zgłoszeń serwisowych oraz w pracy z modułem SAP HCM
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Samodzielność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego co najmniej na poziomie dobrym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę / kontrakt
  • Elastyczny czas pracy, możliwość pracy częściowo w Home Office
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w bezpośrednich relacjach z klientem;
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Naukę języków obcych
  • Ubezpieczenia zdrowotne
  • Szkolenia, imprezy integracyjne
Wyślij CV