Globalna firma, która koncentruje się na opracowywaniu własnych rozwiązań dla dużych przedsiębiorstw lub wdrażaniu inicjatyw w skali globalnej. Rozpoczęli swoją działalność we Włoszech i tam też znajduje się ich główna siedziba.

Zespół składa się z utalentowanych, kompetentnych osób rozproszonych jest po całej Europie. Chcemy dać Ci szansę nawiązania wzajemnej wymiany (nauki i nauczania) z najbardziej utalentowanymi i najlepiej wykwalifikowanymi ludźmi, jakich kiedykolwiek spotkasz. Sprawdź swoje umiejętności do granic możliwości i rozwijaj się ze świetną grupą!

Pracują na najnowocześniejszych technologiach, aby zapewnić skalowalne, niezawodne rozwiązania dla przedsiębiorstw i 50 najlepszych firm na świecie.

Czy kiedykolwiek marzyłeś o pracy nad własnymi pomysłami? Tutaj możesz pokazać. Pokaż, z czego jesteś zbudowany, zostań wybrany, przedstaw swoje pomysły zespołowi ludzi tak utalentowanych i utalentowanych jak Ty!

Obecnie do swojego zespołu poszukują:

Oferta pracy: Praca programista JavaScript + .NET Fullstack Developer 12000 - 18000 PLN Wrocław

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Współpraca z architektami oprogramowania i rozwiązań w środowisku międzynarodowym
  • Stała poprawa jakości aplikacji, naprawia błędów i refaktoryzacja bazy kodu w razie potrzeby
  • Rozszerzanie zestawu bibliotek, aby zapewnić wydajność
  • Definiowanie architektury oprogramowania nowych aplikacji lub nowych funkcji dla istniejących aplikacji, a następnie opracowanie ich
  • Wspieranie wielofunkcyjnego zespołu
  • Praca w środowisku zwinnym

Oczekiwania:

  • Wiedza i doświadczenie z:
    • ASP.NET MVC
    • .NET 4 (C #)
    • JavaScript (React / Redux)
    • Css & Less
    • JQuery
  • Doświadczenie w pracy z bazą danych MS SQL
  • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2 / C1)
  • Znajomość języka polskiego (minimum B2)

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i wiedzy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Pakiet świadczeń:
    • opieka medyczna w Medicover
    • karta sportowa Multisport
    • przekąski i włoska kawa
    • chill room
  • Niezbędne narzędzia (Dell Ultrabook, bezprzewodowy zestaw *słuchawkowy Bose z redukcją szumów i 24-calowy monitor Dell)
  • Nowe biuro w centrum Wrocławia (w pobliżu Hotelu Monopol i Opery Wrocławskiej)
  • Utalentowani, kompetentni koledzy oraz otrzymasz szansę, aby Twój talent rozkwitł tutaj
  • Fajny i nowoczesny stos technologiczny
  • Własne produkty i rozwiązania dla dużych przedsiębiorstw
  • Zerowa hierarchia i bardzo relaksacyjne miejsce pracy
  • Międzynarodowy zasięg

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość:
    • Underscore.js (Node.js)
    • Knockout.js
    • Vis.js
    • D3.js
  • Znajomość bazy danych NoSQL
  • Znajomość języka włoskiego
  • Znajomość systemu Windows Server

Dodatkowe:

Prace obejmują w szerokim zakresie, od aplikacji zorientowanych na większość aplikacji internetowych lub zaplecza, do implementacji algorytmów danych i opracowywania złożonych interfejsów.

Technologie, narzędzia i metodologie, których używa firma:

  • Visual Studio 2017
  • Azure DevOps
  • Agile (Scrum / Kanban)
  • DB MS SQL Server
  • DB No SQL
  • Azure IaaS and PaaS architectures
  • Service Bus
  • Web Aplication, Web Services, Micro Services
  • GitFlow