Globalna firma koncentrująca się na opracowywaniu własnych rozwiązań dla dużych przedsiębiorstw lub uruchamianiu swoich inicjatyw na skalę globalną. Rozrastają się się szybko i odważnie. A wszystko zaczęło się we Włoszech! Zespół - utalentowani, kompetentni programiści, który pochodzą z całej Europy. Chcemy dać Ci szansę ustanowienia wzajemnej wymiany wiedzy i umiejętności z kilkoma najzdolniejszymi i najbardziej wykwalifikowanymi ludźmi, jakich kiedykolwiek spotkasz. Twój talent zostanie nagrodzony w pełnym zakresie oraz pomożemy Ci się dalej rozwijać. Sprawdź swoje umiejętności do granic możliwości i rozwijaj się wraz ze wspaniałą grupą! Pracujemy z najnowocześniejszymi technologiami, aby zapewnić 50-ciu najlepszym firmom na świecie niezawodne rozwiązania dla przedsiębiorstw. Czy kiedykolwiek marzyłeś o pracy nad własnymi pomysłami? Tutaj będziesz mógł się wykazać. Pokaż, na co Cię stać, zostań wybrany, przynieś swoje pomysły do zespołu ludzi tak genialnych i utalentowanych jak ty! Dlatego właśnie teraz poszukujemy osoby dla naszego Klienta na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Team Leader / Senior Developer .NET 14000 - 18000 PLN Wrocław

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Koordynuj grupę 3-4 programistów.
  • Pracuj w środowisku zwinnym.
  • Wspieraj między funkcyjny zespół dzięki mentalności DevOps.
  • Stale poprawiaj jakość naszych aplikacji, naprawiając błędy i zmieniając bazę kodu, jeśli to konieczne.
  • Rozbuduj nasz zestaw bibliotek w miarę potrzeb, aby uczynić siebie oraz innych inżynierów bardziej wydajnymi i skutecznymi.
  • Dzięki silnym umiejętnościom programowania .NET, ściśle współpracuj z architektami oprogramowania i rozwiązań w wielojęzycznym środowisku międzynarodowym, uczestnicząc i pomagając im zdefiniować strategię rozwoju.
  • Pomóż zdefiniować architekturę oprogramowania nowych aplikacji lub nowych funkcji dla istniejących aplikacji, a następnie je opracuj. Praca rozciąga się szeroko, od większości aplikacji internetowych lub zorientowanych na backend do implementacji algorytmów nauki o danych i rozwoju złożonych front-endów.

Oczekiwania:

  • Bardzo dobre umiejętności programistyczne w .NET 4 (C #)
  • Bardzo dobra znajomość ASP.NET; ASP.NET MVC; ASP.NET WebAPI; .NET Core
  • Bardzo dobra znajomość Entity Framework (ADO.NET)
  • Bardzo dobra znajomość MySQL i relacyjnych baz danych
  • Umiejętność bazy danych MS-SQL
  • Znajomość Windows Server; Administracja Windows od wersji 2016
  • 4 lata doświadczenia komercyjnego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 / C1

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Chill room; przekąski oraz włoska kawa
  • Niezbędne narzędzia (laptop, monitor, słuchawki)
  • Nowe biuro w centrum Wrocławia
  • Fajny stos technologii. Staramy się korzystać z najlepszych, najnowocześniejszych narzędzi i technologii, a kiedy nie spełniają naszych oczekiwań, wymyślamy własne.
  • Własne produkty. Opracowujemy własne rozwiązania dla dużych przedsiębiorstw lub globalnie wprowadzamy nasze inicjatywy.
  • Możliwości rozwoju na stanowisko Architecta

Dodatkowe atuty:

  • Umiejętność programowania baz danych NoSQL
  • Znajomość języka włoskiego

Inne:

Technologie, narzędzia i metodologie, których będziesz używać:

  • Visual Studio 2017
  • Azure DevOps
  • Agile (Scrum / Kanban)
  • Bazy danych MS SQL Server
  • No SQL
  • Architektura Azure IaaS i PaaS
  • Service Bus
  • Web Applications, Web Services, Micro Services
  • GitFlow