Dziś jesteśmy w miejscu, w którym świat IT wygląda zupełnie inaczej, zmieniła się większość technologii, a my z wyświechtanego "jesteśmy ekspertami" dorośliśmy do "przed nami jeszcze wiele nauki'. Rzecz, która nie uległa zmianie, to nasza misja dostarczania rozwiązań, które są wartościowe dla użytkownika końcowego. Realizujemy to, tworząc kompetentne i zaangażowane zespoły projektowe, w których czynnie uczestniczą nasi klienci. To właśnie dlatego udaje nam się wdrażać e-Commerce. Właśnie dlatego do swojego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista PHP / Magento Developer (Senior) Wrocław

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Rozwijanie istniejących systemów opartych o Magento
  • Projektowanie i implementacja portali i systemów internetowych
  • Dbanie o wysoką jakość tworzonych rozwiązań
  • Przeprowadzanie code review powstających elementów projektu

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomośść PHP i OOP
  • Znajomość wzorców projektowych wykorzystywanych w Magento
  • Posiadanie umiejętności implementacji integracji z systemami zewnętrznymi (przy wykorzystaniu np. API REST, JSON)
  • Dogłębne rozumienie problemów wydajności jakie pojawiają się w projektach webowych i znajomość możliwości ich rozwiązywania (np. systemy cache),
  • Umiejętność testowania i dokumentowania kodu
  • Znajomość zagadnień Continuous Integration projektów programistycznych
  • Doświadczenie w pracy z GITLAB / GITHUB / Bitbucket
  • Wykształcenie techniczne
  • Umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Elastyczne godziny pracy (7/9 - 15/17)
  • Możliwa częściowa praca zdalna po wdrożeniu
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Kurs języka angielskiego
  • Owocowe poniedziałki
  • Pizza day i spotkania integracyjne
  • Szkolenia certyfikowane
  • Praca w samym centrum Wrocławia

Dodatkowe atuty:

  • Praca z Magento (w wersji 1 lub 2)
  • Wdrażanie systemów e-commerce
  • Doświadczenie w pracy w zwinnej metodologii
  • Praca w zespołach powyżej 3 osób