Dla naszego klienta, międzynarodowego Software house z Trójmiasta poszukujemy osobę chętną pracować zdalnie przy dużym, międzynarodowym projekcie CRM klasy Enterprise. Praca w zespołach Sceum'owych (5-6 osób) nad rozwojem i integracją platformy.

Oferta pracy: Oferta pracy IT Senior Java Software Engineer Wrocław

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Praca przy ciekawych projektach o różnej wielkości,
  • Projektowanie i programowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami,
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych,
  • Rozwój dużego systemu CRM klasy Enterprise a także jego integracje z innymi systemami.

Wymagania:

  • Minimum 4-5 lat doświadczenia w pracy z Java (Scala mile widziana),
  • Doświadczenia w architekturze mikro serwisowej i z RESTFUL web service,
  • Dobra znajomość SQL, mile widziane doświadczenie z PostgreSQL,
  • Rozumienie TDD i DDD,
  • Znajomość języka angielskiego (niemiecki będzie na plus),
  • Samodzielność i umysł ukierunkowany na rozwiązywanie ambitnych zadań,
  • Otwartość na pracę zdalną.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie na umowę B2B,
  • Wyjazdy integracyjne - zarówno międzynarodowe jak i krajowe,
  • Udział w innowacyjnych przedsięwzięciach o bardzo dużej skali złożoności,
  • Realizacje projektów dla klientów zagranicznych,
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole,
  • Szybki i sprawny proces rekrutacyjny,
  • Praca zdalna.