Dla naszego klienta z Szwajcarii z odziałem we Wrocławiu specjalizującego się w rozwiązaniach branży TSL (transport,spedycja,logistyka) szukamy kandydata na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Java Developer (Spring) Wrocław

Formy umowy: Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • Programowanie logiki biznesowej prognozy przyjazdów, zapewnienie przesiadek, informacja pasażerska, wykonywanie akcji dyspozytora
  • Opracowywanie nowych funkcji systemu

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia na stanowisku Java Developer
  • Potwierdzona znajomość framework'a Spring
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Proponujemy:

  • Możliwość biznesowych wyjazdów do siedziby w Szwajcarii z widokiem na największy wodospad w Europie Rheinfall (2-3 razy w roku na okres 2 tygodni)
  • Zajęcia z języka niemieckiego dla chętnych pracowników na poziomie podstawowym bądź średnio zaawansowanym
  • Zajęcia z języka angielskiego dla chętnych pracowników na poziomie średnio zaawansowanym bądź zaaawansowanym
  • Elastyczny czas pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie przy umowie o pracę