Dla naszego Klienta, firmy oferującej kompleksowe, najwyższej klasy usługi informatyczne, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista PHP Software Developer Wrocław

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i implementacja aplikacji webowych,
  • Organizacja środowisk i dobór komponentów tworzonych aplikacji

Oczekiwania:

  • Zaawansowana znajomość PHP (OOP, nowości),
  • Bardzo dobra znajomość Zend Framework 2 lub Symfony 2,
  • Znajomość bibliotek: Doctrine, Twig, Swiftmaker,
  • Umiejętność wydajnego projektowania zapytań SQL,
  • Doświadczenie w projektowaniu REST API,
  • Znajomość narzędzi: composer, phing, PHPUnit,
  • Znajomość wzorców projektowych (szczególnie DI,MVC),
  • Przynajmniej podstawowa znajomość Javascript, jQuery,
  • Znajomość GIT/SVN.

Firma oferuje:

  • Pracę w doświadczonym zespole,
  • Udział w ciekawych i międzynarodowych projektach,
  • Nowoczesny styl pracy (motywacja 3.0),
  • Naukę języka angielskiego z Native Speakerem,
  • Pakiet medyczny Medicover,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Kartę Multisport,
  • Gaming room,
  • Wyjścia integracyjne do kina, paintball, imprezy firmowe,
  • Owocowe poniedziałki - zapas witamin w postaci owoców.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość innych frameworków PHP (CakePHP itp.),
  • Zaawansowana znajomość Javascript oraz frameworka AngularJS,
  • Znajomość narzędzi typu LESS CSS/SASS,
  • Znajomośc frameworków CSS (Twitter Bootstrap itp.),
  • Doświadczenie w organizacji zautomatyzowanych środowisk (Continous Integration, Continous Deployment).