2016-10-09 08:43

Dla naszego Klienta firmy specjalizującą się w tworzeniu systemów informatycznych poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Architekt systemowy C/C++Wrocław

Realizowane zadania:

  • kierowanie i aktywne uczestniczenie w pełnym cyklu wytwarzania oprogramowania (analiza, projektowanie, implementacja, testowanie, dokumentowanie pracy) w szczególności implementacja kluczowych fragmentów systemu
  • odpowiedzialność za architekturę systemu
  • dbałość o efektywną organizację pracy zespołu i weryfikacja powstającego kodu

Od kandydata oczekujemy:

  • co najmniej 5 lat doświadczenia w programowaniu C/C++
  • doświadczenie w projektowaniu aplikacji C/C++
  • znajomość wzorców projektowych C/C++
  • znajomość wybranej biblioteki do obsługi grafiki (OpenGL, DirectX)
  • doświadczenie w programowaniu równoległym
  • znajomość oraz praktyka w wykorzystywaniu narzędzi do testów jednostkowych, integracyjnych i funkcjonalnych
  • znajomość UML
  • umiejętność kierowania i nadzorowania zespołu programistów

Mile widziane:

  • doświadczenie w programowaniu w CUDA