2016-11-16 21:49

Dla naszego Klienta firmy specjalizującą się w tworzeniu systemów informatycznych poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Senior JAVA DeveloperWrocław

Zadania:

  • tworzenie architektury rozwiązań w oparciu o platformę JAVA EE/Spring
  • projektowanie i wyznaczanie kierunków implementacji w realizowanych aplikacjach

Wymagania:

  • co najmniej 4 lata doświadczenia na stanowisku JAVA Developera
  • znajomość technologii JAVA EE lub/i Spring, Hibernate, Maven
  • znajomość baz danych Oracle, MongoDB, PostgresSQL lub MySQL
  • umiejętność tworzenia rozwiązań architektonicznych dla JAVA oraz REST API
  • doświadczenie w utrzymywaniu/monitorowaniu wdrożonych aplikacji
  • doświadczenie w programowaniu obiektowym

Dodatkowe atuty:

  • testy jednostkowe, refaktoring, wzorce projektowe
Wyślij CV