2016-11-28 15:52

Dla naszego Klienta prężnie rozwijającej sie firmy z branży usługowej lidera w swojej dziedzinie, poszukujemy osobu na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Projektant Programista JAVAWrocław

Realizowane zadania:

  • rozwój, utrzymanie oraz wdrażania w organizacji systemu ECM
  • wdrażanie w firmie elektronicznego obiegu dokumentów
  • poznawanie i wdrażanie obiecujących technologii open-source
  • kreowanie wizji rozwoju systemów w dynamicznie rozwijającej się firmie

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność programowania w języku JAVA
  • znajomość SPRING-a
  • znajomość podstaw programowania w języki PL/SQL
  • zrozumienie biznesowe tworzonych rozwiązań
  • chęć rozwoju zawodowego i doskonalenia własnych umiejętności
  • odpowiedzialne podejście do pracy i swoich obowiązków
  • zaangażowanie, elastyczność i optymizm
  • język angielski w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej

Firma oferuje:

  • atrakcyjną pracę pełną wyzwań i nowych projektów
  • możliwość ciągłego rozwoju i realizacji ambicji zawodowych
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy

Mile widziane:

  • znajomość rozwiązań ECM/DMS(np. Alfresco, Nuxeo, Filenet)
  • znajomość zagadnień Apache Camel
  • doświadczenie w budowaniu portali webowych
  • znajomość narzędzi GIT, Jenkins, pgAdmin, mRemoteNG
Wyślij CV