2016-12-03 19:37

Dla naszego Klienta - firmy, która od wielu lat działa na rynku usług finansowych, poszukujemy obcenie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista C# .NetWrocław

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie oraz tworzenie aplikacji i baz danych

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość platformy .NET Framework (3.5-4.5) i języka C#
  • Bardzo dobra znajomość T-SQL (Microsoft SQL Server 2012)
  • Wykształcenie wyższe informatyczne (lub pokrewne)
  • Umiejętność pracy zespołowej

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju
  • Udział w szkoleniach i konferencjach branżowych
  • Pracę przy różnorodnych, ambitnych projektach
  • Doskonałą atmosferę pracy

Mile widziane:

  • Umiejętność pisania testów jednostkowych jest ogromnym plusem
  • Znajomość TeamCity, Resharper, dotCover, NuGet
  • Znajomość metodyk typu agile oraz technik XP
  • Znajomość ASP.NET MVC, WCF, WebAPI