2016-12-05 11:37

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się Firmy z branży technologii informatycznych, poszukujemy osób na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista PHP - Symfony 2Wrocław

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i implementacja oprogramowania opartego na Symfony 2
  • rozbudowa i opieka nad istniejącymi aplikacjami
  • dbanie o wysoką jakość tworzonych rozwiązań

Wymagania:

  • praktyczna znajomość technologii internetowych - PHP5, MySQL
  • praktyczna znajomość platformy Symfony 2
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • znajomość standardów projektowania aplikacji internetowych

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia w innych językach programowania:
    • Java + Android,
    • Objective C + iOS
  • elastyczne godziny pracy
  • praca w centrum Wrocławia
Wyślij CV