2016-10-05 14:59

Dla naszego klienta, lidera w swojej branży polskiego oddziału niemieckiego softwarehouse silnie związanego z branżą bankowo-finansową, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer JEE: Maven, Hudson, Subversion, NexusWarszawa/Wawer

Realizowane zadania:

  • Analiza wymagań funkcjonalnych w projektowanych systemach
  • Tworzenie rozwiązań software'owych zapewniających realizację zdefiniowanych wymagań funkcjonalnych
  • Wsparcie dla innych programistów na poziomie technicznym
  • Aktywny rozwój aplikacji i systemów - programowanie w Java i SQL
  • Udział w pracach implementacyjnych związanych z realizacją projektów

Wymagania:

  • Bardzo dobra praktyczna znajomość technologii JEE - podparta doskonałą znajomością teorii
  • Doświadczenie w tworzeniu kodu wyskiej jakości
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych
  • Praktyczna i teoretyczna znajomość frameworków JEE i narzędzi (preferowany Maven, Hudson, Subversion i Nexus), znajomość JSF 2.0 będzie dodatkowym atutem
  • Komuniktywność
  • Samodzielność
  • Umiejętność logicznego myślenia
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 3 lata)
  • Wykształcenie wyższe (kierunki ścisłe)
  • Język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację (zarówno pisemnie jak i ustnie)

Firma oferuje:

  • Świetna atmosfera pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie na poziomie 8000-12000 brutto
  • Dodatkowa opieka medyczna

Mile widziane:

  • Doświadczenie w dużych projektach informatycznych
  • Znajomość Enterprise Architekt (UML) lub podobnych narzędzi
  • Dobra orientacja w metodologii wytwarzania oprogramowania (umiejętność stosowania dobrych praktyk)
  • Doświadczenie w pracy dla instytucji finansowej lub firmie świadczącej usługi programistyczne dla sektora finansowego