2016-09-30 21:54

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy, agencji marketingowej typu "FULL SERVICE', będącej częścią międzynarodowego biznesu, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Account Supervisor - FMCGWarszawa

Zadania:

  • Budowanie relacji z Klientami przy prowadzeniu kampanii reklamowych
  • Aktywne uczestniczenie w przetargach na usługi reklamowe u nowych Klientów
  • Współtworzenie strategii komunikacji dla Klientów
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji
  • Negocjowanie warunków współpracy oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem realizacji zleceń i kampanii
  • Pozyskiwanie nowych Klientów

Od kandydata oczekujemy:

  • Poparte udokumentowanymi sukcesami doświadczenie (ze wskazaniem na FMCG) w pracy na podobnym stanowisku w agencji reklamowej
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (studia podyplomowe będą dodatkowym atutem)
  • Znajomość procesów strategicznych
  • Praktyczna znajomość narzędzi badawczych
  • Szeroka wiedza na temat rynku, trendów, konsumentów ze wskazaniem na FMCG
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem własnym i zespołu
  • Bardzo dobre zdolności: komunikacyjne, prezentacyjne i negocjacyjne
  • Determinacja w dążeniu do celu
  • Wysoka kultura osobista

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę lub kontrakt
  • Pracę w międzynarodowej agencji marketingowej

Dodatkowe atuty:

  • Osoby kreatywne,
  • Osoby otwarte na nowe wyzwania,
  • Gotowość do podjęcia dyskusji na tematy artystyczne