2016-12-06 17:57

Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, wyspecjalizowaną w realizacji skomplikowanych projektów rekrutacyjnych dedykowanych dla branży IT. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Account Manager - sprzedaż usług rekrutacyjnychWarszawa

Realizowane zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów na usługi rekrutacyjne
  • Aktywna baza nowych potencjalnych klientów
  • Utrzymanie i rozwój relacji handlowych z już pozyskanymi klientami
  • Prowadzenie prezentacji handlowych we współpracy z konsultantami wsparcia sprzedaży
  • Współpraca z działem realizacji - konsultantami dziedzinowymi / wiodącymi
  • Rejestracja aktywności sprzedażowej w dedykowanym rozwiązaniu - system CRM

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług na rynku międzynarodowym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i elastyczność w dostosowywaniu się do kultury organizacyjnej
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność budowania relacji biznesowych
  • Umiejętność realizacji celów sprzedażowych
  • Wysoko rozwinięte kompetencje negocjacyjne
  • Bardzo dobra umiejętność współpracy z klientem

Firma oferuje:

  • Umowa o pracę bądź kontrakt
  • Wynagrodzenie stałe + prowizja od sprzedaży
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Owoce w biurze
  • Doszkalające lekcje języka angielskiego

Mile widziane:

  • Ogólna wiedza z zakresu IT - w tym rozumienie procesów i projektów IT
Wyślij CV