Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającego się software house, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista Android - UI Designer Warszawa

Zadania:

  • Tworzenie aplikacji mobilnych na system Android w tym aplikacji opartych o technologię iBeacons
  • Implementacja warstwy prezentacyjnej aplikacji oraz komunikacji ze źródłami danych na serwerach
  • Samodzielne modyfikacje i rozbudowy obecnie istniejących aplikacji informacyjnych

Wymagania:

  • Minimum 1,5 roku doświadczenia komercyjnego na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość systemu Android w warstwie UI
  • Przynajmniej jedna aplikacja dodana do Google Play
  • Znajomość i doświadczenie w programowaniu w języku Java
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność, bezkonfliktowość, samodzielność
  • Pasja i chęć szybkiego uczenia się

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Doskonałą, niekorporacyjną atmosferę pracy

Mile widziane:

  • Znajomość Corona SDK lub innych frameworków