2017-01-26 21:28

Dla naszego klienta, duzej grupy kapitałowej szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer Front-End - aplikacje wwwWarszawa

Zakres obowiązków:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój i utrzymanie aplikacji front-end w ramach bieżących projektów Działu Rozwiązań Multimedialnych

Wymagania:

  • dobra znajomość języka programowania JavaScript
  • dobra znajomość: HTML, CSS, elementy DOM
  • dobre rozumienie zasad UX/UI
  • znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • zdolności analityczne
  • samodzielność, skrupulatność, terminowość

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • pracę w innowacyjnej firmie dynamicznie rozwijającej się na rynku
  • bogaty pakiet socjalny:
    • prywatna opieka medyczna,
    • dofinansowanie karty sportowej,
    • zajęcia z języka angielskiego
  • przyjazną atmosferę pracy

Mile widziane:

  • znajomość języka programowania ActionScript 3 oraz technologii Flash
  • znajomość języka programowania C# oraz technologii SilverLight
  • znajomość języka programowania Python i frameworka Django,