Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy, agencji marketingowej typu "FULL SERVICE', będącej częścią międzynarodowego biznesu szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Social Media Manager Warszawa

Opis stanowiska:

  • Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowych w kanałach społecznościowych w oparciu o analizę potrzeb klientów
  • Budowanie i zarządzanie społecznościami kreowanymi wokół marek i produktów klientów (animacja życia społeczności, aktywizacja nowych użytkowników)
  • Prowadzenie działań z zakresu ePR
  • Raportowanie efektów prowadzonych działań

Oczekiwania:

  • Min. 5 zrealizowanych projektów z obszaru PR/reklama w serwisach społecznościowych
  • Znajomość serwisów społecznościowych
  • Znajomość rynku reklamy internetowej
  • Znajomość zagadnień SEO/SEM
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Twórcze podejście do pracy, czerpanie przyjemności z podejmowania wyzwań i nauki nowych rzeczy
  • Rozumienie idei i potencjału serwisów społecznościowych
  • Posiadanie konta na facebooku, twitterze/blipie i googlach
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
  • Skrupulatność, sumienność i samoorganizacja pracy

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę lub kontrakt
  • Pracę w międzynarodowej agencji marketingowej

Dodatkowe atuty:

  • Osoby kreatywne,
  • Osoby otwarte na nowe wyzwania,
  • Osoby gotowe podjęcia dyskusji na tematy artystyczne,