2016-10-08 21:31

Oferta pracy: Oferta pracy IT Inżynier ds. sieciWarszawa

Zakres obowiązków:

  • Obsługa systemu monitoringu sieci, serwerów, macierzy, systemów operacyjnych.
  • Diagnostyka problemów związanych z siecią LAN i WiFi.
  • Implementacja rozwiązań w infrastrukturze klienta.
  • Wykonywanie dokumentacji po wdrożeniowej i projektowej.

Wymagania:

  • Wiedza w zakresie produktów sieciowych Cisco, HP, Brocade, Fortinet.
  • Znajomość technologii sieciowych - mile widziana wiedza na poziomie CCNA.
  • Znajomość technologii zabezpieczeń sieci i systemów (firewall, VPN, proxy, IPS, NGF, anty-spam, antywirus).
  • Wiedza z zakresu systemów operacyjnych (linux, windows) oraz systemów monitoringu (Nagios, Zenoss, Cacti).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zapoznanie się z dokumentacją techniczną.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Proponujemy:

  • Udział w projektach dla średnich i dużych przedsiębiorstw.
  • Pracę w przyjaznych warunkach w profesjonalnym środowisku.
  • Szkolenia produktowe podwyższające kwalifikacje zawodowe i poszerzanie wiedzy branżowej.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Wyślij CV