Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant Handlowy - energetyka Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż oferowanych przez naszego klienta produktów i usług
  • Samodzielne pozyskiwanie nowych klientów
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji dla klientów
  • Negocjacje i rozmowy handlowe
  • Przygotowywanie ofert i umów handlowych
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Samodzielna sprzedaż produktów:
  • Serwis i zarządzanie infrastrukturą IT
  • Projekty sprzętowe
  • Zarządzanie infrastrukturą i zasobami IT
  • Budowa centrów danych
  • Rozwiązania dedykowane

Wymagania:

  • Co najmniej czteroletnie doświadczenie w prowadzeniu samodzielnej sprzedaży rozwiązań informatycznych do klientów korporacyjnych bądź do sektora publicznego
  • Wykształcenie wyższe
  • Wiedza z zakresu rozwiązań teleinformatycznych (preferowana wiedza z zakresu: Outsorcing, Zarządzanie infrastrukturą i zasobami IT, itp.)
  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów przetargowych w administracji publicznej - znajomość ustawy o zamówieniach publicznych
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Oferujemy:

  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, tel. komórkowy