2016-10-05 15:28

Oferta pracy: Oferta pracy IT Key Account Manager - sprzęt i licencje ITWarszawa

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Utrzymanie i rozwój relacji handlowych z już pozyskanymi klientami
  • Prowadzenie prezentacji handlowych
  • Dbanie o wysoki poziom i terminowe dostarczanie usług i produktów do klientów
  • Prowadzenie projektów wdrożeniowych we współpracy z działem wdrożeń

Wymagania:

  • Umiejętność budowy długofalowych relacji z klientem
  • Doświadczenie w sprzedaży usług wdrożeniowych z zakresu IT lub/i sprzętu IT lub/i licencji i oprogramowanie do średnich lub/i dużych klientów lub/i wdrożenia i konsultacje w zakresie infrastruktury
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność realizacji celów sprzedażowych
  • Wysoko rozwinięte kompetencje negocjacyjne
  • Bardzo dobra umiejętność współpracy z klientem zewnętrznym
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Proponujemy:

  • Umowę o prace
  • Wynagrodzenie stałe + bonus uznaniowy od sprzedaży
  • Dodatkowe świadczenia pozapłacowe po okresie próbnym
  • Niezbędne narzędzia pracy:
    • komputer / laptop,
    • tel komórkowy.