2016-10-02 20:29

Dla jednego z naszych Klientów firmy tworzącej oprogramowanie dedykowane dla najwiekszych firm w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer .NET oraz C#Warszawa

Realizowane zadania:

  • rozwój istniejących i tworzenie nowych aplikacji w technologii .NET
  • tworzenie dokumentacji projektowej
  • współpraca z zespołem
  • wsparcie Architektów i Projekt Managerów

Od kandydata oczekujemy:

  • min. 2-letnie doświadczenie w projektowaniu na platformie .NET
  • znajomość C#, .NET, WPF, WCF, AutoMapper
  • biegła znajomość NHibernate
  • znajomość wzorców projektowych, TFS, VisualStudio, SQL Server
  • znajomość ASP.NET
  • znajomość JavaScript
  • znajomość Domain Driven Design będzie dużym plusem

Firma oferuje:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w zespole składającym się z wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów
  • zdobywanie doświadczenia przy zaawansowanym technologiczne projekcie
  • dostęp do nowoczesnych technologii oraz metodyki wytwarzania oprogramowania
  • możliwość rozwoju w młodym, prężnie działającym zespole

Dodatkowe atuty:

  • wykształcenie wyższe - informatyka lub pokrewne
Wyślij CV