2016-10-01 17:03

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się produkcją oprogramowania dla branży lotniczej poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer aplikacji webowych - odpowiedzialny i samodzielnyWarszawa

Realizowane zadania:

Poszukujemy Web Developerów, którzy będą odpowiedzialni za tworzenie interfejsu użytkownika naszej aplikacji. Poszukujemy osób, które chcą się rozwijać na polu aplikacji webowych i znają przynajmniej jeden z poniższych języków na średnim lub zaawansowanym poziomie:

  • JavaScript
  • PHP
  • Python
  • Java
  • Ruby

Od kandydata oczekujemy:

  • doświadczenia w tworzeniu stron lub aplikacji webowych,
  • dobrej znajomości CSS oraz HTML,
  • chęci ciągłego kształcenia się i rozwijania umiejętności.

Firma oferuje:

  • stałe zatrudnienie na czas nieokreślony,
  • pracę w młodym zespole - kilkunastu programistów w biurze w centrum Warszawy,
  • udział w ambitnym projekcie w ciekawej dziedzinie z użyciem nowoczesnych technologii webowych,
  • prywatną opiekę medyczną.

Mile widziane:

  • znajomość Reacta poparta przykładami realizacji - nie muszą być to duże projekty,
  • znajomość innych framework'ów jak np. AngularJS czy Backbone.JS - my ich nie używamy, ale cenimy, doświadczenie zdobyte w innych nowoczesnych technologiach,
  • znajomość podstawowych technik programowania funkcyjnego.
Wyślij CV