2016-10-01 18:19

Dla naszego klienta, jednej z najszybciej rozwijających sie spółek IT/ERP, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista MS Dynamics AX / X++Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie oraz implementacja nowych funkcjonalności w systemie Microsoft Dynamics AX
  • Programowanie w środowisku Microsoft Dynamics AX i Microsoft Visual Studio
  • Współpracę z zespołem konsultantów w przygotowywaniu rozwiązań dla klienta
  • Analiza systemowa i wdrażanie nowych funkcjonalności
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej

Od kandydata oczekujemy:

  • Dobra, praktyczna znajomość programowania w języku X++
  • Bardzo dobra znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych
  • Znajomość języka C#
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Minimum dwu letnie komercyjne doświadczenie na stanowisku
  • Podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości i logistyki
  • Wiedza z zakresu funkcjonalności modułów Dynamics AX:
    • Finanse,
    • Handel i Logistyka
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub telekomunikacyjne

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet socjalny oferowany po zakończeniu okresu próbnego,
  • Umowę o pracę bądź współpracę na zasadzie działalności partnerskiej.

Dodatkowe atuty:

  • Wiedza z zakresu administrowania serwerem MS SQL Server
  • Znajomość technologii Microsoft Sharepoint, Microsoft Analysis Services, SQL Reporting
Wyślij CV