2017-04-26 18:22

Oferta pracy: Oferta pracy IT Inżynier integracjiWarszawa

Realizowane zadania:

Udział w międzynarodowych i krajowych projektach integracji systemów informatycznych, odpowiedzialność za:

  • pozyskiwanie wiedzy o potrzebach klienta we współpracy z przedstawicielami działów biznesowych,
  • analizę technicznych możliwości ich realizacji,
  • ścisłą współpracę z przedstawicielami IT klienta i działami wewnętrznymi koncernu w języku polskim i angielskim,
  • projektowanie i budowę map translacyjnych dokumentów EDI,
  • testowanie procesu wymiany danych,
  • dokumentowanie rozwiązań,
  • dbałość o właściwy przepływ informacji w czasie wdrożenia.

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 3 letnie doświadczenie w IT
  • znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych
  • znajomość języków skryptowych np. PERL, BASH itp.
  • znajomość technologii wymiany danych elektronicznych (EDI)
  • znajomość struktury dokumentów XML, EDIFACT
  • wiedza na temat protokołów komunikacyjnych np. FTP, SFTP, AS2
  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa informacji
  • znajomość języka angielskiego
  • wysoka komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
  • sprawność w posługiwaniu się i tworzeniu dokumentacji technicznej
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy:

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover) z możliwością rozszerzenia na pakiet rodzinny,
  • dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych (Multisport) z możliwością rozszerzenia na osobę towarzyszącą i dzieci,
  • narzędzia pracy (laptop,telefon).

Mile widziane:

  • doświadczenie w programowaniu w językach obiektowych np. Visual Basic, C++, Java
  • znajomość środowiska MessageWay
  • doświadczenie w pracy ze środowiskiem baz danych Progress
  • doświadczenie w branży logistycznej
Wyślij CV