2016-10-06 17:02

Dla naszego Klienta, firmy konsultingowej specjalizującej się we wdrażaniu rozwiązań ERP, CRM, BI szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Architect Hardware - Presales ConsultantWarszawa

Realizowane zadania:

  • Wsparcie działu sprzedaży w zakresie przygotowywania specyfikacji sprzętowych/licencyjnych (sizing) dla projektów wdrożeniowych rozwiązań ERP/CRM/BI
  • Dobór odpowiedniego hardwaru i rozwiązań licencyjnych
  • Budowa relacji z kluczowymi vendorami, dostawcami rozwiązań
  • Kontakty i negocjacje w vendorami
  • Przygotowywanie ofert i wycen

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w przygotowywaniu specyfikacji hardwarowej dla projektów wdrożeniowych systemów informatycznych
  • Umiejętność zrozumienia potrzeb klienta/specyfikacji technicznej i przygotowania rozwiązań optymalizujących koszty sprzętowo - licencyjne
  • Doświadczenie w optymalizacji kosztowej zakupów rozwiązań firm trzecich.
  • Praktyczna znajomość produktów oferowanych przez takich producentów jak m. in.: IBM, HP, EMC, Dell, Fujitsu
  • Praktyczna znajomość licencjonowania produktów światowych vedorów IT
  • Praktyczna wiedza i doświadczenie z zakresu licencji oferowanych przez Microsoft
  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem i dostosowywania specyfikacji hardwarowo-licencyjnej do zapytań ofertowych i SIWZ
  • Umiejętność tworzenie i obrony PoC
  • Doświadczenie w negocjacjach z vendorami
  • Wysokie umiejętności analitycznie i zdolność logicznego myślenia

Proponujemy:

  • Umowę o pracę lub kontrakt,
  • Narzędzia pracy (laptop, telefon),
  • Pakiet socjalny.