2016-11-26 18:49

Dla naszego Klienta, firmy dostarczającej rozwiązania informatyczne dla sektora hotelarsko-gastronomicznego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer ASP .NetWarszawa

Zadania:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku na tym stanowisku przejmie do realizacji indywidualnie dopasowane zadnia w międzynarodowym zespole programistów. Ponadto będzie wspierała zespół przy dużych projektach realizowanych zdalnie na całym świecie.

Od kandydata oczekujemy:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy z platformą .Net
  • Bardzo dobra znajomość środwiska ASP.NET, MVC, VB, C# oraz HTML, XML, CSS, JavaScript
  • Znajomość baz danych Oracle lub MS-SQL (SQL, T-SQL, PL-SQL)
  • Biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny!

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilność zatrudnienia - umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość wykorzystywania j. angielskiego w codziennej pracy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
Wyślij CV