2016-10-07 17:53

Dla naszego klienta, wiodącego agenta transferowego na polskim rynku- lidera w swojej branży na naszym rynku, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Projektant / Programista - C lub 4GL z SQLemWarszawa

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i implementacja systemów rozwijanych przez firmę,
  • Realizowanie zadań wynikających z planu projektu,
  • Tworzenie dokumentacji projektowej i użytkowej,
  • Opiniowanie dokumentacji analitycznej
  • Wsparcie użytkowników systemów informatycznych odnośnie rozwijanych aplikacji

Od kandydata oczekujemy:

  • Umiejętność programowania w jednym z języków: C lub 4GL,
  • Umiejętność biegłego programowania w języku SQL z PL/SQL,
  • Znajomość systemu operacyjnego UNIX, w tym umiejętność tworzenia skryptów w shell'u
  • Znajomość środowiska relacyjnych baz danych
  • Mile widziana znajomość zasad funkcjonowania rynku finansowego, a w szczególności funduszy inwestycyjnych / ubezpieczeniowych
  • Pożądane kompetencje i cechy osobowe:
    • Znajomość dodatkowych technik i narzędzi
      • narzędzia CASE,
      • notacja UML,
    • Zdolności analityczne, odpowiedzialność, sumienność, dokładność

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • Atrakcyjny pakiet socjalny w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych oraz nauki języków obcych
  • Stabilną pracę w doświadczonym i kreatywnym zespole
  • Udział w ciekawych i unikalnych projektach informatycznych
  • Możliwość rozwoju w zakresie najnowyszch technologii
Wyślij CV