2016-10-03 22:40

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy, agencji marketingowej typu FULL SERVICE będącej częścią międzynarodowego biznesu szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Account Executive - kampanie reklamoweWarszawa

Zadania:

  • Budowanie relacji z Klientami przy prowadzeniu kampanii reklamowych
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji
  • Sporządzanie ofert handlowych, kosztorysów oraz harmonogramów zadań
  • Współpraca z agencjami reklamowymi działającymi na innych rynkach
  • Negocjowanie warunków współpracy oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem realizacji zleceń oraz kampanii w tym współpraca z domami produkcyjnymi
  • Uczestniczenie w przetargach na usługi reklamowe dla bieżących oraz przyszłych Klientów

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie poparte udokumentowanymi sukcesami w pracy na podobnym stanowisku w agencji marketingowej
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość technik negocjacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem własnym
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Determinacja w dążeniu do celu
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub kontrakt
  • Pracę w międzynarodowej agencji marketingowej

Mile widziane:

  • Doświadczenie przy współpracy z Klientami z branży FMCG oparte głównie na działaniach ATL,
  • Kreatywność,
  • Osoby otwarte na nowe wyzwania,
  • Osoby gotowe do podjęcia dyskusji na tematy artystyczne
Wyślij CV