2016-10-07 15:47

Dla naszego klienta, duzej grupy kapitałowej szukamy osoby na stanowisko

Oferta pracy: Praca programista MultiMedia - Programista C/C++ oraz Asembler IA32Warszawa

Opis stanowiska:

  • rozwój oprogramowania w zespole Działu Badań i Rozwoju

Od kandydata oczekujemy:

  • bardzo dobra znajomość języków C/C++
  • znajomość zagadnień z dziedziny architektury systemów komputerowych - w tym Assembler IA32
  • umiejętności w zakresie programowania obiektowego, dekompozycji oraz algorytmiki
  • dobra znajomość środowiska GNU/Linux
  • znajomość środowiska MS Windows - w tym Visual Studio
  • znajomość zagadnień sieciowych w tym znajomość protokołów TCP/IP, HTTP
  • bardzo dobra organizacja pracy i zdolności analityczne
  • samodzielność, skrupulatność, terminowość
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt
  • bogaty pakiet socjalny zawierający prywatna opiekę medyczną i dofinansowaną kartę sportową
  • pracę pełną wyzwań technicznych
  • możliwość zdobycia unikatowego i ciekawego doświadczenia
  • przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole

Dodatkowe atuty:

  • znajomość zagadnień związanych z kodowaniem multimediów (np. h.264, AAC, MPEG-2)
  • znajomość formatów multimedialnych (np. MPEG2-TS, MP4, FLV, HLS, Smooth Streaming)
  • doświadczenie z narzędziami do kodowania i multipleksowania multimediów (np. FFmpeg, x264, FAAC)
  • doświadczenie w implementacji modułów serwera HTTP (np. Apache, nginx)
  • doświadczenie w implementacji GUI (np. wxWidgets, Qt, GTK)
  • znajomość protokołów transmisji multimediów (np. RTSP, RTMP, RTP/UDP)
  • znajomość zagadnień związanych z kryptografią