2016-11-26 18:10

Dla naszego klienta, prężnie działającej firmy ubezpieczeniowej szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer C#, .NET, ASP.NET, WebFormsWarszawa

Realizowane zadania:

  • modyfikacja i tworzenie kluczowych systemów wsparcia firmy
  • praca w zespole projektowym złożonym z pracowników o różnych specjalizacjach

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość C#, ASP.NET, WebForms
  • znajomość Entity Framework, LINQ, ADO.NET i SQL Server
  • znajomości HTML4/5, CSS3, jQuery i innych technologii webowych
  • kreatywność

Oferujemy:

  • odpowiednie wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • mozliwość rozwoju zawodowego
  • świetną atmosferę w biurze

Dodatkowe atuty:

  • znajomość Bootstrap, 960gs lub innych frameworków CSS
  • znajomość ASP.NET MVC, Razor
  • znajomość PostgreSQL
  • znajomość AJAX
  • zainteresowanie tematyką UX