2016-11-26 17:42

Dla naszego klienta firmy tworzącej, dostosowującej, integrującej i wdrażającej aplikacje typu enterprise szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista .NET & ASP.NET - MVC - CVS - SVNWarszawa

Zadania:

  • budowa rozwiązań informatycznych i prace programistyczne przy rozwoju oprogramowania
  • proponowanie usprawnień w budowanych rozwiązaniach
  • współpraca z zespołem programistów

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów 4/5 rok
  • 1-2 lata doświadczenia na stanowisku programisty .NET
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych z wykorzystaniem MVC
  • umiejętność programowania w języku ASP.NET oraz znajomość frameworku .NET
  • znajomość środowiska programistycznego Visual Studio
  • umiejętność przygotowywania stron WWW w formacie HTML i ASPX
  • umiejętność korzystania z CSS
  • umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji CVS lub SVN

Oferujemy:

  • odpowiednie wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna + pakiet sportowy)
  • możliwości rozwoju, udział w ciekawych, zaawansowanych technologicznie projektach
  • szkolenia, certyfikaty finansowane przez firmę
    • w tym zwrot kosztów za zdane certyfikaty
  • pracę w dynamicznie, nowocześnie zarządzanej firmie, zgrany zespół i wsparcie przełożonych
  • zwrot kosztów za zdane certyfikaty techniczne