2016-10-04 21:58

Dla naszego Klienta, jednej z największych spółek IT w Warszawie, dostarczającej usługi konsultingowe, wdrożeniowe, integracji i zarządzania środowiskami IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Sektor Telco - Dyrektor handlowyWarszawa

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży usług przez zespół handlowy
  • Zarządzanie 2-osobowym zespołem sprzedaży - wyznaczenie celów, motywowanie, rozliczanie z wyników, wsparcie w zamykaniu procesu sprzedaży
  • Samodzielne i aktywne pozyskiwanie nowych klientów i projektów z sektora telekomunikacyjnego (grupa nazwanych klientów)
  • Budowanie pozycji sprzedażowej i negocjacyjnej u największych klientów w sektorze
  • Pozyskiwanie wysokobudżetowych projektów IT
  • Badanie i kreowanie potrzeb klientów w zakresie całej oferty naszego klienta
  • Utrzymywanie stałego portfela strategicznych klientów spółki
  • Prowadzenie całego procesu sprzedaży (prezentacje, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje cenowe, negocjacje umów) we współpracy z działami wsparcia sprzedaży
  • Udział w szkoleniach merytorycznych, konferencjach i targach
  • Zbieranie informacji o rynku w zakresie działania konkurencji, cen, oferowanych usług oraz potencjalnych klientów
  • Przygotowywanie materiałów handlowych we współpracy z działami wsparcia sprzedaży/marketingu (oferty, umowy, prezentacje, itd.)

Od kandydata oczekujemy:

  • Co najmniej czteroletnie doświadczenie - poparte sukcesami - w prowadzeniu sprzedaży usług IT do klientów z sektora Telco
  • Doświadczenie w realizacji planów sprzedaży usług IT na poziomie XX mln PLN (samodzielnie lub z podległym zespołem)
  • Udokumentowane sukcesy sprzedażowe w zakresie projektów handlowych o wartości powyżej miliona PLN
  • Umiejętność budowania relacji z kluczowym klientem na szczeblu zarządczym (Zarząd /-1/-2)
  • Doświadczenie w zarządzaniu niedużym zespołem handlowym
  • Kilkuletnie, poparte sukcesami doświadczenie w długofalowej współpracy z kluczowymi klientami z sektora telekomunikacyjnego
  • Wiedza z zakresu rozwiązań teleinformatycznych (preferowana wiedza z zakresu oferowania kompleksowych usług IT), szczególnie usług związanych z usługami:
    • wdrożeniowymi,
    • integracyjnymi,
    • zarządzania zasobami IT w tym także w modelu outsourcingu usług, przejęcia odpowiedzialności za aplikacje i Business Units
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Umiejętności przywódcze
  • Umiejętność wyznaczania celów i egzekwowania ich realizacji

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, tel komórkowy)
Wyślij CV