2017-02-23 15:58

Dla naszego klienta, jednej z czołowych grup medialnych w naszym kraju, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Mobile Developer - AndroidWarszawa

Zakres obowiązków:

  • opieka i rozwój istniejących aplikacji na platformę Android
  • tworzenie nowych aplikacji na podstawie projektów

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra, praktyczna umiejętność tworzenia aplikacji na platformę Android, poparte zrealizowanymi projektami
  • znajomość systemów zarządzania wersjami (SVN)
  • umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Proponujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pracę w stabilnej firmie
  • miłą atmosferę

Dodatkowe atuty:

  • dobra i praktyczna umiejętność tworzenia aplikacji na platformę iOS poparta zrealizowanymi projektami