2016-09-30 21:46

Dla naszego Klienta, jednej z największych spółek IT w Warszawie, dostarczającej usługi konsultingowe, wdrożeniowe, integracji i zarządzania środowiskami IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Technical Key Account Manager - Sektor bankowyWarszawa

Zadania:

  • Współpraca z kluczowymi klientami z sektora bankowego
  • Analiza potrzeb klienta i przygotowywanie odpowiednich rozwiązań (we współpracy z zespołem technicznym)
  • Sprzedaż rozwiązań i usług IT dedykowanych dla klientów z sektora bankowego (obszar systemów biznesowych, bankowości elektronicznej, centralnych systemów bankowych, Contact Center itp.)
  • Realizacja planów sprzedaży

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenie w projektach IT realizowanych dla banków w roli konsultanta wdrożeniowego, analityka lub pokrewnej
  • Bardzo dobra znajomość rynku rozwiązań IT dla bankowości
  • Umiejętność dostrzegania i zrozumienia potrzeb klienta w obszarze rozwoju/optymalizacji IT
  • Bardzo dobre zrozumienie kwestii technicznych projektów informatycznych
  • Umiejętność pracy na styku IT i Biznesu
  • Umiejętność doboru odpowiednich rozwiązań technicznych (przy wsparciu merytorycznym zespołu technicznego) oraz ich prezentacji przed klientem
  • Umiejętność budowy długofalowych relacji biznesowych
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Wysoka komunikatywność
  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub ekonomicznym,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

  • Umowa o pracę lub umowa firma-firma
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet socjalny oferowany po zakończeniu okresu próbnego
Wyślij CV